مجله آلامتو

Stuart-Kettell2

کمک به مراکز خیریه گاهی می تواند به سادگی پراخت مبلغی به عنوان هدیه باشد ولی برخی دوست دارند برای مشارکت دادن دیگران در این کار دست به کارهای عجیب غریب بزنند. برای مثال یک کوهنوردی غیرعادی می تواند نمونه مناسبی از نوع عجیب کمک به خیریه باشد.

“استوارت کتل” یک مرد 49 ساله اهل ولز است که به نظر می رسد علاقه خاصی در کمک به خیریه ها دارد. او تا با حال مبالغ مختلفی برای حمایت از کودکان بیمار هدیه کرده است اما این بار راهی عجیب را برای کمک به خیریه و جمع کردن پول انتخاب کرده است.

Stuart-Kettell

او از روز چهارشنبه یک کوهنوردی عجیب را آغاز کرد است. این مرد قصد دارد بلندترین کوه ولز که 1085 متر ارتفاع دارد را به صورت چهاردست و پا و در حالی که یک جوانه کلم را با بینی روی زمین حمل می کند فتح نماید. او در طول مسیر و با هر بار استراحت این جوانه ها را می کارد پس در کل تقریبا به 50 جوانه کلم نیاز خواهد داشت.

استورات که حالا پس از سه روز تقریبا بخش زیادی از کوه را پیموده می گوید:” پوست زانوهایم از بین رفته است و کمرم هم دچار مشکلاتی شده اما تا زمانی که 5 هزار پوند پول برای خیریه جمع آوری نکنم دست از تلاش بر نخواهم داشت.” او حالا یک روز دیگر تا قله فاصله دارد.

استورات در گذشته هم کارهای عجیبی را برای کمک به خیریه ها انجام داده است برای مثال کار قبلی او زندگی درون یک جعبه کوچک آن هم به مدت یک هفته بود. استورات در مسیر کوهنوردی دائما مقابل دوربین است تا تقلبی صورت نگیرد.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید