مجله آلامتو

توصیه هایی برای خرید کفش پاشنه بلند راحت

راهکارهایی برای استفاده راحت تر از کفش های پاشنه بلند؛
(3 رای, امتیاز میانگین: 4٫67 از 5)

نحوه پوشیدن کفشهای پاشنه بلندhigh-heels

راه رفتن با کفشهای پاشنه بلند میتواند یک چالش حسابی برای زنان باشد اما قبل از راه رفتن بهتر است یاد بگیرید که چگونه کفش های پاشنه بلند را بپوشید!

به گزارش آلامتو و به نقل از روزیاتو؛ برخی از خانم ها به پوشیدن کفش های پاشنه بلند علاقه بسیاری دارند و حتی در محل کار یا هنگام خرید نیز چنین کفش هایی به پا می کنند. اما اگر فقط یک بار پوشیدن این کفش ها را برای چندین ساعت طولانی امتحان کرده باشید، حتما می دانید که چه دردی به انگشتان پا وارد می شود و تا چندین ساعت هم ادامه دارد.

اما خب، حتی این دردها هم نمی توانند مانع از پوشیدن کفش های یاد شده برای برخی از خانم ها بشوند و آنها همچنان طبق علاقه خود لباس می پوشند. اما فارغ از مقوله علاقه، باید یادآور شد که برخی از لباس های رسمی مستلزم پوشیدن کفش پاشنه بلند هستند.

از این رو، بهترین کار این است که کفش هایی انتخاب کنیم که راحتی بیشتری دارند و کمترین آسیب را به بخش های مختلف پا وارد می کنند. همچنین، چگونگی پوشیدن آنها نیز حائز اهمیت بوده و باید بدانید چه تیپ کفشی را به چه صورتی بپوشید.

در این راستا، پایگاه اینترنتی بیزینس اینسایدر، با استناد به بیانات یک جراح و متخصص پا به نام «هیلاری برنر» مواردی را مطرح نموده که در ادامه مطلب می توانید مطالعه نمائید.

  1. از کفش های طبی پاشنه بلند استفاده کنید تا ضربه های ناشی از راه رفتن را بگیرند

کفش های پاشنه بلندی که بر اساس معیارهای طبی و در راستای اصلاح کجی و انحراف های احتمالی طراحی شده اند، بهترین گزینه برای دوستداران کفش های پاشنه بلند محسوب می گردند زیرا قادر هستند ضربه های وارده از زمین در اثر راه رفتن را تا حد زیادی از بین ببرند.

به طور مثال، مدل های Sای شکل بهترین نمونه های کفش های اُرتِز یا طبی به شمار می روند.

  1. ترجیحا کفش هایی با پنجه های سر بالا انتخاب کنید

کفشی که خیلی سفت است و هنگام راه رفتن خم نمی شود را خریداری نکنید زیرا راه رفتن را برایتان دشوار می کند و تجربه ای سخت برایتان بر جای می گذارد.

کفشی را انتخاب کنید که نوک سر بالا دارد. این قسمت جایی است که انگشتان پا درون آن جای می گیرند و تقریبا بیشتر وزن بدن بر آن وارد می گردد. بنابراین کفشی که قسمت جلوی آن تا حدی به سمت بالا انحراف دارد، گزینه مناسبی برای راه رفتن های طولانی به شمار می رود.

  1. پاشنه های پهن را در اولویت خرید خود قرار دهید

کفش هایی که پاشنه های پهن دارند، به دلیل اینکه سطح وسیع تری نسبت به پاشنه تیزها دارند، راه رفتن را برای فرد آسان تر می کنند. با این تیپ پاشنه ها تعادل تان بیشتر بوده و برای مدت طولانی تر می توانید پیاده روی کنید. هر چه لژ و پاشنه کفش پهن تر باشد، راه رفتن با آن آسان تر خواهد بود.

  1. کفش های پاشنه بلند با کفی لِژ دار

کفش هایی که در قسمت پنجه لژ دارند برای راه رفتن های طولانی مناسب تر هستند زیرا پا چندین سانتی متر از زمین بالاتر قرار دارد و به همین دلیل درد کمتری به پا و کمر وارد می شود.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید