مجله آلامتو

couple

یک تحقیق جدید یافته است که یکی از هر ده زن زیر فشار قرار می گیرد تا بر خلاف میل خود رابطۀ جنسی داشته باشد.

به گزارش آلامتو به نقل از گاردین، برای انجام این تحقیق، از شرکت کنندگان پرسیده شد که آیا تا به حال کسی مجبورشان کرده برخلاف میل خود رابطۀ جنسی داشته باشند و 9.8 درصد از زنان گفتند که مجبور شده اند.

بر اساس بررسی ملی از رفتار های جنسی و سبک زندگی، که میان پانزده هزار آدم در رده های سنی 16 تا 74 سال انجام شد، آن بخش از زنانی که قربانی اجبار و تهدید برای داشتن رابطۀ جنسی بوده اند بیش از دو برابر از قربانیان تجاوز زیادتر است.

این یافته ها همچنین نشان داده که در 15 درصد از مواقع این اجبار از طرف یک فرد قریبه بوده و در 45.2 درصد از مواقع یک عضوِ خانواده یا یک دوست مسئول این کار بوده است.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین

2 دیدگاه

 1. صوت المستضعفین در

  پترا فاطیمه ،طلوعی از مغرب
  الله وعده داده است که اسلام در زمین حاکم خواهد شد…
  اتحادیه اروپا گسترده است و ارتباطات نیز در آن در حال گسترده تر شدن است. لیکن این گستردگی ارتباطات را در کنار گریز از مدرنیسم در میان مردم غرب بگذارید و به انتها رسیدن نظریه های مادی جهان امپریالیسم تا تفسیر کند این موج معنویت گرایی و اسلام گرایی را.
  داستان فاطیما، داستان عجیب زنی است که چون مسلمانی در اطرافش نبود، اسلام را نمی شناخت و اکنون که کاملا با اسلام آشناست، این دین را برگزیده است. امروز فاطیما نماینده یک زن مسلمان در انگلیس است.
  http://mostazafin.tv/latest-video/video/1005_

نظر خود را بیان کنید