فال ماه تولد فال عشق با اسم حروف ابجد فال تناسب اندام
فال شخصیت شناسی فال گروه خونی فال چای فال شمع
فال عدد شانس فال رنگ شانس فال قهوه فال رنگ چشم
فال سفر فال شغل آینده فال ورق فال شب یلدا

 مدیر کل تأمین اجتماعی کهگیلویه وبویراحمد، گفت: بیمه‌ شدگانی که شرایط لازم برای بازنشستگی بر اساس مقررات عام قانون اجتماعی را ندارند، می‌توانند با استفاده از بند 66 قانون بودجه سال 91 کل کشور در خواست بازنشستگی خود را به شعبه تأمین اجتماعی که آخرین لیست حق بیمه آنها به آن واحد تحویل شده است، ارائه کنند.

“گودرز بهادر” در گفت‌و گو با ایسنا، افزود: بر این اساس بیمه شدگانی که دارای حداقل 10 سال سابقه پرداخت حق بیمه و دست کم 60 و 55 سال سن به ترتیب برای مردان و زنان باشند می‌توانند بازنشسته شوند.

مدیر کل تأمین اجتماعی کهگیلویه وبویراحمد، اضافه کرد: بیمه شدگانی که حداقل 10 سال سابقه پرداخت حق بیمه دارند و براساس آراء کمیسیون پزشکی بدوی و یا تجدید نظر سازمان تأمین اجتماعی از کار افتاده کلی شناخته شده‌اند اما به دلایلی شرایط دریافت مستمری را نداشته‌اند بدون دارا بودن شرایط سنی نیز می‌توانند از این قانون بهره‌مند شوند.

وی اظهار کرد: چنانچه سابقه پرداخت حق بیمه این افراد کمتر از 10 سال باشد، می‌توانند با پرداخت حق بیمه سهم بیمه شده و کارفرما برای سنوات کمتر از 10سال و ارائه درخواست به شعبه ذیربط در مهلت مقرر (حداکثر تا 30 اسفندماه 91) ازمزایای بازنشستگی موضوع یاده شده استفاده کنند.

بهادری مأخذ محاسبه حق بیمه یاد شده را بر مبنای حداقل دستمزد مصوب شورای عالی کار درسال 91 اعلام کرد و اضافه کرد: متقاضیان استفاده از این شرایط باید پس از ارائه درخواست خود(حداکتر تا پایان اسفندماه سال91) حق بیمه محاسبه شده از سوی شعبه را به صورت یکجا به حساب درآمد سازمان تأمین اجتماعی واریز تا نسبت به حکم بازنشستگی آنان از زمان تاریخ وصول حق بیمه اقدام شود. ضمناً میزان مستمری این افراد متناسب با سنوات پرداخت حق بیمه برای آنها محاسبه و ماهانه پرداخت می‌شود.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

2 دیدگاه

  1. با سلام و خسته نباشید
    پدر من 63 سال سن داره و 11سال و 3 ماه حق بیمه پرداخت کرده
    میخواستم بدونم که شرایط بازنشستگی که جدیدا تو مجلس شورای اسلامی تصویب شده شاملشون میشه ؟ و ایا اگه بازنشت بشه حقوق کامل دریافت میکنهیا نه ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

  2. با سلام ایا برای بازنشستگی باید سابقه 30 سال تکمیل باشد.وایا قبل از رسیدن کامل می شود پرونده را تکمیل و تقاضای بازنشستگی نمود.شماره بیمه 200291 می باشد.اکبرابادی متشکرم

نظر خود را بیان کنید