مجله آلامتو

تصویربرداری سریال «مجتمع مسکونی دلنواز» ۲۰ شهریورماه در تهران کلید می خورد.

مجموعه تلویزیونی «مجتمع مسکونی دلنواز» به کارگردانی مهدی مظلومی از اواسط تابستان امسال وارد مرحله پیش تولید شده و تصویربرداری آن برای پخش از شبکه تهران بزودی آغاز می شود.

فرهاد فرج نظام تهیه کننده این پروژه تلویزیونی  ضمن اعلام این مطلب افزود: گروه تولید حدود یک هفته است که در لوکیشن اصلی سریال واقع در منطقه ولنجک مستقر هستند و طراحی دکور و صحنه پیگیری می شود.

 

فرج نظام درباره برنامه ریزی های انجام شده برای زمان شروع تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی گفت: دوشنبه (۱۳ شهریورماه) تست گریم خواهیم داشت و طبق برنامه ریزی های انچام شده ۲۰ شهریورماه تصویربرداری سریال آغاز خواهد شد.

این تهیه کننده درباره موضوع و تم سریال توضیح داد: «مجتمع مسکونی دلنواز» در ۳۰ قسمت ۴۰ دقیقه ای با محوریت فرهنگ آپارتمان نشینی، مشکلات شهروندان را به صورت طنز تلویزیونی بیان می کند.

وی در ادامه افزود: مشکلاتی که عموما همه با آن سر و کار دارند از جمله بحث مدیریت و سرایداری، خانه های مجردی، نگهداری حیوانات، موسیقی و آلودگی صوتی و… موضوعاتی است که قرار است در هر اپیزود به آن بپردازیم.

فرج نظام با بیان اینکه نگارش فیلمنامه به پایان رسیده است خاطرنشان کرد: رضا مقصودی نگارش متن را عهده دار بوده و مهدی ارگانی در مقام مشاور با ایشان همکاری داشتند. «مجتمع مسکونی دلنواز» با طنزی متفاوت از طنزهای معمولی که شبکه ها در حال حاضر به آن می پردازند تصویر می شود و هدفمند است و صرفا به معنای خندان و پرکردن اوقات فراغت بینندگان نیست.

این تهیه کننده در پایان با اشاره به این نکته که این مجموعه قرار است یک نوع آموزش شهروندی باشد در قالب برنامه شاد تلویزیونی با هنرپیشه های شناخته شده، گفت: علیرضا خمسه در نقش کرم(مدیر و سرایدار آپارتمان)، کامبیز دیرباز در نقش بهنام ، داریوش مودبیان در نقش اعتمادی ، ناهید مسلمی(مادر بهنام)، حامد وکیلی(مراد)، مرضیه صدرایی(همسر مراد) و برزو ارجمند(مهرداد) از جمله ساکنان «مجتمع مسکونی دلنواز» خواهند بود.

به گفته فرج نظام، امیرغفار منش، لیلا بوشهری، سالار دریامج، ویدا شهشهانی، بیوک میرزایی و…. از دیگر بازیگرانی هستند که در این مجموعه تلویزیونی ایفای نقش می کنند.

«باغ شیشه ای» آخرین مجموعه تلویزیونی مهدی مظلومی است از شبکه ۲ سیما پخش شد. این کارگردان ساخت سریال های طنز «بدون شرح»، «به گیرنده های خود دست نزنید»، «روزگار خوش حبیب آقا» و «زندگی به شرط خنده» را در کارنامه کاری خود دارد.

 

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید