فال ماه تولد فال عشق با اسم حروف ابجد فال تناسب اندام
فال شخصیت شناسی فال گروه خونی فال چای فال شمع
فال عدد شانس فال رنگ شانس فال قهوه فال رنگ چشم
فال سفر فال شغل آینده فال ورق فال شب یلدا

جاستین بیبر دوست دارد به مردمی که فکر می کنند او فقط یک نوجوان جذاب و خوش تیپ است ثابت کند که تواناییهای او خیلی بیشتر ازآن است که آنها تصور می کنند.

او گفت:”من دوست ندارم مردم مرا یک نوجوان جذاب و خوش تیپ مثل سایر نوجوانان خوش چهره و جذاب دیگر بدانند . این موضوع مرا آزار می دهد. فکر کردن به اینکه مردم در مورد من اینطور قضاوت می کنند مرا اذیت می کند و دلم می خواهد به آنها ثابت کنم که اشتباه می کنند.

“آلبوم جدید من که” اعتقاد ” نام دارد واقعا” این موضوع را ثابت می کند که من توانایی و شایستگی لازم را دارم – مخصوصا” حالا که دیگر ۱۸ سال دارم و یک بزرگسال شده ام و دائما” از آدمهای بزرگتر از خودم می شنوم که به من می گویند ، وای این آلبوم جدید واقعا” عالی است. “

جاستین اگرچه طرفداران بسیار زیادی دارد و میلیونها دلار در حساب بانکی اش پس انداز کرده است اما هنوز هم یک رویای بزرگ دارد و آن دریافت جایزه گرمی است.”

جاستین در مصاحبه با رایان سیکرست ، گفت:”جایزه گرمی ، چیزی است که همیشه حتی وقتی کوچک بودم آرزویش را داشتم و هنوز هم دارم وهمیشه با خودم می گویم ، آه خدای من چه می شود اگر من جایزه گرمی را بگیرم؟ خیلی عالی می شود. بنا براین گرفتن این جایزه یکی از آن چیزهایی است که هنوز هم آرزویش را دارم و برایش تلاش می کنم.”

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

12 دیدگاه

  1. سحر بیبر در

    عزیزم … واقعا ک جاستین تکه توی دنیا… براش ارزوی بهترین هارو میکنم…البوم جدیدش هم ک ترکونده

نظر خود را بیان کنید