مجله آلامتو

جانی دپ برای بازی در پنجمین فیلم” دزدان دریایی کارائیب” ، ۹۰ میلیون دلار دریافت می کند!

این بازیگر مشهور که اخیرا” از همسرش ، ونسا پارادیس جدا شده است در پنجمین فیلم مجموعه ” دزدان دریایی کارائیب ” نقش آفرینی خواهد کرد و انتظار می رود که با حضور در این پروژه که جدیدترین قسمت این مجموعه مشهور و محبوب می باشد ، حدود ۹۰ میلیون دلار درآمد کسب کند.

 

این بازیگر درحالی چنین درآمد هنگفتی کسب می کند که قرار است از این پس پول زیادی بابت حمایت از فرزندان و همسر سابقش بپردازد .

بنا به گزارشات رسیده ، این پروژه و دستمزدی که برای جان درنظر گرفته شده به نوعی برنامه ریزی شده تا این بازیگر مجبور نباشد برای کسب درآمد بیشتر در فیلمهای مختلف شرکت کند تا به این ترتیب چیزی از ارزشهای این ستاره سینما کم نشود.

یک منبع خبری گفت:”جان خیلی حواسش هست که در تعداد زیادی فیلم و پروژه سینمایی قرارداد نبندد .”

“او دلش نمی خواهد مثل جان تراولتا و نیکلاس کیج با حضور در تعداد زیادی پروژه کوچک و بزرگ مختلف بیش از حد در پرده سینما حضور یابد و موقعیت و جایگاه حرفه ای خود را خراب کند .”

” این قرارداد بزرگ و درآمد هنگفت حاصل از آن باعث می شود که این بازیگر مشهور بتواند نقشهای خود را با دقت و وسواس بیشتری انتخاب کند و به جای اینکه به درآمد حاصل از پروژه های دیگر فکر کند به قدرت فیلمنامه و کیفیت پروژه ها توجه کند و فقط پیشنهاد بازی در پروژه های قوی و ارزشمند را بپذیرد.”

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید