مجله آلامتو

news

اختصاصی آلامتو ؛ یک مرد انگلیسی همسر و دختر هشت ساله اش را کشت ، ولی از دخترِ چهار ساله اش گذشت زیرا این دختربچه یک “آریایی اصیل” بوده است.
به گزارش آلامتو به نقل از Daily mail، جان میلِر، مردی 36 ساله، بعد از آنکه شام را با خانواده اش صرف کرد، در زمانی که همسرش سارا لِیکاک، زنی 31 ساله، بچه هایشان را به رختخواب برد، به خشونتی وحشتناک رو آورد.

آقای میلر، یک مصرف کننده مداوم گراس، همسر خود را از پلکانی که به آشپزخانه منتهی می شد، پائین پرت کرد و در آنجا نوزده بار چاقو را در بدن زن فرو کرد و سپس با تبر چهار ضربه به صورت او زد.

بعد از آن هم دختر خود، ابیگل، را با نُه ضربۀ چاقو و بریدن رگ گردنش در اتاق پذیرایی به قتل رساند.

آقای میلر، که از یکی از اعضای حزب ملی بریتانیا بود، از خون دختر کوچکتر خود، آملیا، گذشت و دلیل آن را این خواند که دختر کوچکترش “یک آریایی اصلی با موی بلوند و چشم های آبی” بود. آقای میلر می گوید که “پیام های الکتریکی” به او گفتند که خانواده اش را بکشد.
پلیس دو ساعت تمام تلاش می کرد که آقای میلر را که بعد از حمله به خانواده اش رگِ دست های خود را زده بود و در یک فضای طبیعیِ محافظت شده می چرخید، دستگیر کند.
12 ساعت بعد از این موضوع، آملیا که تمام این زمان را با جنازۀ خواهر و مادر خود در خانه تنها بود، توسط پلیس پیدا شد.

دادگاه آقای میلر را گناهکار شناخته و او را به حبس ابد محکوم کرده است.

بیان شده است که آقای میلر در زمان قتل از لحاظ ذهنی بیمار بوده است و این جنایت در نتیجۀ سال های بسیاری بوده است که به مصرف گراس، کوکائین و استروید می پرداخته است.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید