مجله آلامتو

amazing-mural

بسیاری از هنرمندان از کودکی در استعدادهای خود را کشف کرده و پرورش داده اند و برخی از آن ها نیز خانواده های هنرمند داشته اند از این رو خودشان هم به هنر علاقمند شده و دست به کارهای جالب زده اند ولی هنرمند شدن یک قاچاقچی می تواند بسیار جالب باشد.

“جسی کریمس” کسی است که به صورت یک خلافکار بزرگ شد و نهایتا در سال 2009 به جرم قاچاق کوکائین به زندان افتاد. وکیل او می گوید دادگاه آمریکا با بی عدالتی تمام او را به دورترین نقطه نسبت به خانواده اش ارسال کرد تا بیشتر اذیت شود.

amazing-mural4

با توجه به حرف های جسی او برای کمرنگ کردن این درد دوری تصمیم گرفت به سمت هنر برود و نگذارد زندان او را بیشتر خراب کند و به وادی فساد بکشاند. از آنجایی که وسایل مناسب برای نقاشی در زندان وجود ندارد او تصمیم گرفت با وسایل نزدیک خودش اینکار را شروع کند.

او با استفاده از ملحفه های تخت ها و ژل های مو نقاشی های بسیار زیبایی را می کشد و با استفاده از فرچه آن را جلای خاصی می دهد. او نقاشی های خود را به هم متصل کرد تا یکی از زیباترین تصاویر و جالب ترین نقاشی هایی که یک زندانی کشیده است رقم بخورد.

نقاشی های ملحفه این مرد این روزها با نام رمزی که شماره زندانی او است در میان مردم به فروش می رسد و استقبال بسیار زیادی هم از آن می شود.

amazing-mural5

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید