QuietDown

هیچ‌وقت به این فکر کرده‌اید که چرا کازینوهای لاس وگاس آن‌قدر پر سرو صدا هستند ؟ آنها با استفاده از نورهای درخشان و شاد و فضایی پر سرو صدا حواس‌تان را از این واقعیت که دارید پول‌تان را خرج می‌کنید پرت می‌کنند . سروصدا صرفا حواس پرت کن نیست ؛ بلکه برسر راه امواجی که شما را به سمت رشد مثبت سوق می‌دهند قرار می‌گیرد و حتی مسدودشان می‌کند . و اگر این سیگنال‌ها به شما نرسند ، نیروی شما محدود می‌شود .

امواج مثبت می‌توانند راه‌های رسیدن به موفقیت را خلق کنند . متاسفانه ، در دنیای امروز ، شنیدن صدای این امواج مثبت در میان این‌همه هیاهو کار سختی است . تحقیقات در روانشناسی مثبت و علم عصب شناسی نشان می‌دهد اگر شما بتوانید مقدار اطلاعات دریافتی مغزتان را 5 درصد کاهش دهید ، شانس‌تان برای پیدا کردن یک موج مثبت ، بسیار افزایش می‌یابد .

بنابراین چطور می‌توانید سروصداها را حذف کنید ؟ این تکنیک‌ها را امتحان نمایید :

1. امواج را بشناسید

امواج ، بیت‌های واقعی و قابل اعتبار اطلاعات هستند که شما را برای رسیدن به نیروی‌تان هدایت می‌کنند . صدا ، چیز دیگری است ؛ سر و صدا ، اطلاعاتی است که شما را از نائل آمدن به اهداف‌تان نگه می‌دارد . شما می‌توانید مغزتان را تعلیم دهید تا سیگنال‌های مثبت را از سروصدا تشخیص داده و تفکیک کند.

2. اعتیاد به صدا را ترک کنید

مثلا رادیوی اتومبیل را برای 5 دقیقه جا به جا شدن یا هنگام پیام‌های بازرگانی خاموش نگه‌دارید .به مرور زمان این تغییرات ، تاثیرشان را نشان خواهند داد.

3. صدای درونی را متوقف کنید

تفکر منفی ، ترس ، اضطراب ، تردید و یا نگرانی ، خطرناک‌ترین سرو صدا ها هستند و تلاش‌تان را برای ایجاد تغییرات مثبت هدر می‌دهند . کارهای ساده‌ای مانند ورزش کردن ، یادداشت‌های روزانه و مدیتیشن می‌تواند به حذف این صداهای درونی کمک کند .

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

1 دیدگاه

  1. فریماه در 1394/03/25در9:31 ق.ظ

    خوب بود.

نظر خود را بیان کنید