مجله آلامتو

با پیچیدن حال و هوای پائیز، بسیاری به یاد اول مهر و خاطرات خوب و بد نخستین روز مدرسه می‌افتند؛ به ویژه که این روزهای به یاد ماندنی برای ما ایرانی‌ها به بخش ‌جدانشدنی از زندگی‌مان تبدیل شده است.

درمیان این خاطره بازی ها اما، هستند پدر و مادر‌هایی که امسال برای نخستین بار فرزندشان را برای رفتن به مدرسه آماده کرده‌اند. این‌ها در کنار آن دسته از پدر و مادرانی که در سال‌های اخیر، تجربه این امر را داشته‌اند، در اول مهر حس متفاوتی نسبت به بقیه دارند، به ویژه با وضعیت کنونی قیمت‌ها که همه به بهانه دلار، روز به روز اجناس را گران می‌کنند.

اکنون و در آستانه مهر، می‌خواهیم بدانیم فرآیند آماده کردن کودک شما برای رفتن به مدرسه، از نام‌نویسی تا تهیه لباس و لوازم التحریر در سال ۹۱ چقدر هزینه داشته است؛ البته این هزینه‌ها می‌تواند با توجه به محل سکونت شما متغیر باشد؛ بنابراین، در صورت تمایل، شهر محل سکونت خود را نیز مشخص کنید.
همین طور اگر سال گذشته نیز این را تجربه کرده‌‌ و کودک خود را به مدرسه فرستاده‌اید، میزان هزینه خود را در سال گذشته هم بیاورید.

 چه میزان از این هزینه ها را مجبورید پرداخت کنید و چه میزان از این هزینه انتخاب خودتان برای ارتقای کیفیت خدمات و محصولاتی است که از ان بهره خواهید برد؟
 چگونه می توانید این هزینه را مدیریت کنید و از میزان آن بکاهید؟

در مجموع اینکه پیچیدن بوی ماه مهر برای شما چقدر هزینه دارد؟

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید