فال ماه تولد فال عشق با اسم حروف ابجد فال تناسب اندام
فال شخصیت شناسی فال گروه خونی فال چای فال شمع
فال عدد شانس فال رنگ شانس فال قهوه فال رنگ چشم
فال سفر فال شغل آینده فال ورق فال شب یلدا

تا به حال با نمونه های متفاوتی از بیماری های نادر آشنا شده ایم که هر کدام آن ها به نوعی خاص و درمان ناپذیر بوده اند. بیماری های نادر معمولا باعث سخت شدن و طاقت فرسا بودن زندگی می شود اما در نمونه های محدودی هم نکات مثبت دارند.

“لچلان کانرس” پسر بچه ای از آمریکاست که این روز یکی از نوابغ موسیقی منطقه دنور آمریکا به حساب می آید. این در حالی است که این نوجوان تا به حال هیچ کلاس آموزشی نرفته است و طی یک سانحه به این روز در آمده است.

پسری که ضربه مغزی او را نوابغ موسیقی کرد + عکس

این دانش آموز از ابتدای زندگی خود این استعداد موسیقی را نداشته است و قصد داشت به یک ورزشکار حرفه ای تبدیل شود زیرا تمام زمان او به ورزش می گذشت و حتی در مدرسه نیز درس های تخصصی ورزش یا تربیت بدنی را می خواند اما یک سانحه مسیر زندگی او را تغییر داد.

زمانی که این پسر تقریبا 10 سال سن داشته است در حالی که در زمین بازی مشغول بود دچار سانحه بدی می شود و به شدت به زمین برخورد می کند. این سانحه باعث شد تا او ضربه مغزی شده و به کما برود. پس از چند روز که از عمل جراحی او می گذشت این پسر با استعداد بالای موسیقی بار دیگر به هوش آمد.

پسری که ضربه مغزی او را نوابغ موسیقی کرد + عکس

“لاچلن” پس از این حادثه به خانه بازگشت و اولین وسیله موسیقی که یافت شروع به نواختن کرد. این روزها او توانایی نواختن 13 ساز مختلف را دارد، در حالی که تنها یک بار به کمای مغزی فرو رفته است و تمام این سازها را آنجا یاد گرفته است.

پسری که ضربه مغزی او را نوابغ موسیقی کرد + عکس

پزشکان با معاینه این نوجوان متوجه اختلالات خاصی در مغز او شدند که در بخش علایق و سلیقه های او تاثیر گذاشته بود اما اینکه چرا این نوجوان حالا تبدیل به یک نابغه موسیقی شده است هنوز در تعجب باقی مانده اند.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید