مجله آلامتو

s-HENRY-GRIBBOHM-CARNIVAL-SAVINGS-BANANA-largeاو تمام حساب بانکی خود را برای شرکت در یک مسابقه خالی کرد و حالا تنها چیزی که دارد این موز جامائیکایی است.

به گزارش آلامتو به نقل از هافینگتن پست؛  هنری گریبوهمِ 30 ساله، بعد از باختن 2600 دلار در یک کارنیوال بازی و تنها بردن یک موز توپر با موی بافته، شکایتی را علیه این کارنیوال تنظیم کرد.

این فرد در کارناوالی در منچسر به بازی پرتاب توپ پرداخته بود. او گفت که هدفش بردن یک ایکس باکس بری فرزندانش بوده است، اما بعد از به هدر دادن 300 دلار پای این بازی بدون هیچ موفقیتی، او به خانه رفت تا 2300 دلار دیگر بیاورد – تمام پولی که داشته است.

او داستان را اینطور تعریف کرده است “آنها به من توضیح دادند که ارزش تمام پول من با بردن بازی برمی گشت. من قرار بود یک کینکت و ایکس باکس ببرم… آنها به من دروغ گفته بودند.”

در این بازی با دادن 5 دلار شما دو توپ تحویل می گیرید که می بایست آنها را داخل یک سطل کج‏ شده بیاندازید.

او روز بعد به این کارناوال برگشت تا اعتراض کند و گردانندۀ بازی 600 دلار از پول او را بهمراه یک موز توپر بزرگ با کلاه و موی بافته پس داد. گرداننده بازی گفت که این “تمام آن چیزی بود که می توانستند برای او انجام دهند.” گریباهم نیز با پلیس منچستر تماس گرفت و بخش مربوطه مشغول بررسی شد تا ببیند که آیا تقلبی صورت گرفته است یا نه. ماموران نتوانستند کسی را که در آن وقت بازی را می گردانده پیدا کنند، اما مسئولان این کارناوال گفته‌‏اند که گریباهم 2600 دلار خود را کامل خرج نکرده است.

کتابی به اسم “بررسی تقلب در کارناوال‏های 101” به بررسی تقلب‏های صورت گرفته در این بازی‏ها می پردازد. گویا در این بازی مسئول کارناوال توپ را درون سطل قرار می دهد، سپس بازیکنان بالقوه را دعوت به انداختن یک توپ می کند. با وجود سنگینی توپ نمایشی که سطل را به سمت پائین می کشد، اولین پرتاب افراد براحتی داخل سطل جای می گیرد. اما بعد از شروع بازی کارمندِ کارناوال هر دو توپ را از سطل خارج می کند، و بدون وزن اولین توپ، اکثر پرتاب‏ها از درون سطل به بیرون می افتند.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین

۱ دیدگاه

نظر خود را بیان کنید