مجله آلامتو

اگر قد کوتاه یا بلند قامت هستید و نمی دانید، چه لباس عروسی به شما می‌آید؛ این مطلب را از دست ندهید.

هیچ عروسی دوست ندارد لباسی انتخاب کند که به تنش زار بزند یا به اندامش نیاید؛ اما متاسفانه خیلی از عروس‌خانم‌ها موقع انتخاب به جای توجه به ظاهر خودشان به ظاهر لباس توجه بیشتری نشان می‌دهند و وقتی لباسی چشمشان را گرفت یادشان می‌رود که اصلا این مدل برای هیکل و اندام آنها مناسب است یا نه. در اینجا قصد داریم به شما یاد بدهیم که چطور بر اساس قدتان لباس عروسی مناسب انتخاب کنید.

انتخاب لباس عروس بر اساس قد
لباس عروس

لباس عروس مناسب قدکوتاه‌ها

اگر قد شما کمتر از 155 سانتیمتر است، در این دسته قرار می‌گیرید. توجه به سادگی بهترین گزینه برای انتخاب لباس عروس است. پارچه‌های ساده و بدون جزئیات و کارنشده می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. اکثر لباس‌های عروس با آستین، بدون آستین، با دامن شیپوری و… برای هیکل شما مناسب است اما ترجیحا از پوشیدن لباس‌هایی با دامن پف‌دار و لباس‌هایی که خیلی حجیم و لایه دار هستند، خودداری کنید.

 

انتخاب لباس عروس بر اساس قد
مدل لباس عروس

لباس عروس مناسب قدبلندها

اگر به شما گفته‌اند که مناسب مانکن شدن هستید یا قدتان بلندتر از170 است در این گروه جای می‌گیرید. عروسهای قدبلند می‌توانند هرنوع لباسی بپوشند . فقط کافی است بهترین لباسی که به هیکلتان می‌آید را انتخاب کنید. البته یادتان باشد از انتخاب لباس‌های تنگ و بلند دوری کنید که شاید شما را خیلی لاغراندام نشان دهد. عروس‌های قدبلند همچنین می‌توانند لباس‌ عروس‌های مدل پرنسسی را انتخاب کنند.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید