فال ماه تولد فال عشق با اسم حروف ابجد فال تناسب اندام
فال شخصیت شناسی فال گروه خونی فال چای فال شمع
فال عدد شانس فال رنگ شانس فال قهوه فال رنگ چشم
فال سفر فال شغل آینده فال ورق فال شب یلدا

عنوان «پسرك طلايي» از جايي سر زبان‌ها افتاد كه گروه بين‌المللي «نيم‌رخ‌آفتاب» با تبليغاتي در اينترنت اين جمله را مي‌نوشتند: «گروه بين‌المللي نيم‌رخ‌آفتاب به زودي پسرك طلايي موسيقي پاپ ايران را معرفي مي‌كند.» و اين در حالي است كه هيچ نام و تصويري از اين پسرك طلايي وجود ندارد.

به گزارش آلامتو به نقل از ایسنا، يك خواننده پاپ كه نامش هنوز مشخص نيست، از تبليغات متفاوتي براي معرفي خود استفاده كرده و مدعي ايجاد يك تغيير بزرگ در موسيقي پاپ است.

در فضاي مجازي از او صحبت مي‌شود. افرادي كه بر روي او سرمايه‌گذاري كرده‌اند، مي‌گويند او مي‌آيد تا وضعيت موسيقي پاپ را متحول كند!

خبر در سايت‌هاي موسيقي مي‌پيچد، بدون اينكه كسي بداند، چه دليلي وجود دارد كه چنين ادعايي دهان به دهان بچرخد.

***

ميثم دهقان مدير گروه بين‌المللي «نيم‌رخ آفتاب» است و اين تبليغات از ايده‌هاي او نشات مي‌گيرد و بنابرين مي‌تواند ناگفته‌ها را تشريح كند.

او درباره ماهيت گروه «نيم‌رخ آفتاب» گفت: اين گروه بنیانگذار و اجرا کننده « Music Marketing » برای اولین بار در خاورمیانه و برگزارکننده کنسرت به روش MDS (ميزانسن، دكوپاژ، سناريو) در ايران است و فعاليت خود را در سال 91 آغاز كرده است. اما موسيقي تنها بخشي از فعاليت‌هاي اين گروه را شامل مي‌شود.

دهقان درباره تبليغات پر سر و صدا و متفاوتش براي معرفي يك خواننده پاپ اظهار كرد: 2 سال است كه بر روي اين پسر سرمايه‌گذاري كرده‌ايم تا نزد دو تن از اساتيد موسيقي آموزش‌هاي لازم را ببيند و فكر مي‌كنيم او در موسيقي پاپ يك اتفاق جديد است.

او افزود: فكر كرديم اين كار بهترين شيوه براي اطلاع‌رساني است تا مردم فكر نكنند با يك آدم معمولي طرف هستند و قرار نيست اتفاق خاصي نيافتد. در واقع خواستيم نگاه‌ها بر او معطوف شود تا مردم منتظر يك پديده باشند.

وي درباره چرايي اين طرح توضيح داد: در سال‌هاي اخير كمتر شاهد حضور خوانندگان قوي از نظر تكنيك بوده‌ايم و اين موضوع باعث شده تا تاريخ مصرف آلبوم‌هاي پاپ پس از يك سال تمام شود. بنابرين اين پسر را كه نوازنده و آهنگساز بوده و داراي استعداد خاصي است، جهت ارائه يك كار متفاوت تعليم داديم.

دهقان درباره چگونگي اين تعليمات افزود: او دو سال نزد ماريو تقدسي و محمدرضا صادقي تعليم آواز ديده است و اكنون صلاح‌ديد اساتيد بر اين است كه او ديگر مي‌تواند خود را به عنوان خواننده به جامعه معرفي كند و بايد بگويم اين هنرمند از لحاظ تكنيك حرفي براي گفتن دارد.

مدير گروه «نيم‌رخ‌آفتاب» درباره تاريخ انتشار آلبوم و ويژگي‌هايش گفت: آلبوم تا انتهاي سال 91 منتشر خواهد شد و با همكاري آهنگسازان بنام روسيه و ارمنستان همراه خواهد بود اما به زودي يك تك‌آهنگ با عنوان «اضطراب» در اينترنت منتشر خواهد شد تا نام اين هنرمند را در موسيقي پاپ مطرح كند.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید