مجله آلامتو

این  7 بازی شاهکار می‌توانند هر دارنده آیفون 5 اس را تا مدتها سرگرم نگاه دارند:

1-Infinity Blade III

7 بازی شاهکار برای آیفون 5 اس + عکس

این بازی بسیار جذاب سومین شماره این سری افسانه‌ای و اساطیری است که به شما اجازه حضور در جای قهرمانان داستان‌هایی مشابه ارباب حلقه‌ها را می‌دهد. این بازی بر روی iPhone 5s بالاترین کیفیت ممکن را خواهد داشت.

این بازی رایگان بوده و به راحتی می‌توانید آن را از فروشگاه اپل دانلود نمایید.

2- Call of Duty: Strike Team

7 بازی شاهکار برای iphone 5s + عکس

وقتی دو غول برگ بازی سازی یعنی اکتیویژن و بلیزارد با همکاری خود یک بازی را به باار روانه کنند بدون شک باید آن را یک شاهکار دانست، این بازی برخلاف تصور عمومی از سری کال آو دیوتی شما را در زاویه دید ایزومتریک قرارداده و تجربه هیجان انگیزی از نبردهای مدرن را به شما عرضه می‌ند.قیمت این بازی 7 دلار است.

3- Sky Gamblers: Storm Raiders

7 بازی شاهکار برای iphone 5s + عکس

در این بازی شما کنترل یک هواپیما در طول جنگ جهانی را در اخیار داری که این هیجان با امکانات آیفون 5 اس بالاترین همخوانی ممکن را دارد. این بازی جذاب 5 دلار قیمت دارد.

4- The Bard’s Tale

7 بازی شاهکار برای iphone 5s + عکس

مسلما طرفداران بازی‌های کامپیوتری این عنوان شاهکار را بر روی کنسول‌های بازی تجربه کرده‌اند و  این نسخه بازی کمی جمع و جورتر و همخوان با امکانات iPhone 5s  می‌باشد ولی لذت بازی کردن آن با گوشی اپل شما بی نظیر خواهد بود به خصوص که این عنوان شاهکار تنها 3 دلار قیمت دارد.

5- Modern Combat 4: Zero Hour

7 بازی شاهکار برای iphone 5s + عکس

این عنوان اثر شرکت مشهور بازی سازی برای موبایل یعنی گیم لافت است که در نوع خود بهترین تیر اندازی اول شخص برای موبایل‌ها به حساب می‌اید. ساختار گرافیکی این بازی شگفت آور است و زیبایی آن به طور باور نکردنی بر روی آیفون 5 اس نمود خواهد داشت. این بایز با قیمت 7 دلار عرضه می‌شود.

6- Galaxy On Fire 2 HD

7 بازی شاهکار برای iphone 5s + عکس

وقتی برای اولین بار این بازی را روی iphone 5s ببینید باور نخواهید کرد که این گرافیک مربوط به یک کنسول بازی نیست. این بازی بسیار هیجان انگیز شما را به نبردهای فضایی در کهکشان‌ها می برد و در نوع خود یکی از بهترین‌های تاریخ است. نکته دیگری که ارزش این بازی را به شدت بالا برده است رایگان بودن این عنوان است.

7- N.O.V.A. 3: Near Orbit Vanguard Alliance

7 بازی شاهکار برای iphone 5s + عکس

این بازی نسخه سوم یک سری بسیار موفق است و مانند سایر نسخه‌های خود شما را در دنیای علمی تخیلی خود غرق خواهد کرد، این بازی 7 دلاری بر روی آیفون 5 اس سریع‌ترین اجرای ممکن را داشته است که آن را به یک گزینه ایده‌ال برای این گوشی تبدیل می‌کند.

همچنین بخوانید : عکس های آیفون 6

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید