اگر قصد خرید خودرو داخلی دارید و نمیخواهید از خرید خود پشیمان شوید ، ادامه این مقاله را بخوانید تا با ویژگی‌های مثبت سمند lx آشنا شوید.

روزانه افراد زیادی هستند که تصمیم به خرید یک خودرو برای کار‌های خود دارند و برخی از این افراد اتومبیل را برای امور خانوادگی و شخصی استفاده می‌کنند و برخی دیگر نیز با همین ماشین کار می‌کنند. در این بین همیشه انتخاب، کار سختی بوده است و افراد با مشکلات و مزایای خودرو مورد نظر خود آشنا نیستند. ما در چرخان سعی داریم تا این فقدان را مرتفع سازیم و تاکنون چندین مقاله در این خصوص منتشر کرده‌ایم و در آن‌ها به بررسی مزایا و معایت هر خودرو پرداخته‌ایم. اکنون در این مقاله نیز تصمیم داریم تا قابلیت‌های سمند کمپانی ایران خودرو را مرور کنیم. این خودرو با وجود اینکه زخم زبان‌های زیادی را شنیده است اما فروش خوبی داشته و ایران خودرو نیز نسخه‌های متفاوتی از آن را عرضه کرده است. (ناگفته نماند که این مقاله در خصوص سمند LX تهیه شده است)

samand-lx

جادار

سمند و البته سمند LX یکی از خودرو‌های جادار داخلی است که برای خانواده‌های ایرانی مناسب به نظر می‌رسد و در بین مردم چنین رایج شده است که سمند خودرویی مناسب برای مسافرت است. دلیل این لقب نیز به همین جادار و مطمئن بودن آن باز می‌گردد که شاهد فضای زیادی درون کابین و البته صندوق عقب خودرو هستیم.

samand-lx-3

زیبا و دوست داشتنی

سمند از جمله ماشین‌های داخلی است که برای انواع طبقه‌های سنی مناسب به نظر می‌رسد و البته از سوی تمام این افراد نیز مورد استقبال قرار گرفته است. ظاهر این خودرو مناسب است و طراحی داخلی آن نیز به خوبی انجام شده و تزیینات چوبی مورد استفاده درون کابین این خودرو آن را هرچه زیبا‌تر کرده‌اند. البته باید قبول کنیم که سمند ظاهری مردانه دارد و چندان برای بانوان مناسب به نظر نمی‌رسد. (این موضوع سلیقه‌ای است!)

samand-lx-4

مطمئن

سمند یکی از ایمن‌ترین خودرو‌های داخلی است. اما چرا مطمئن؟ شکی نیست که خودرو‌های داخلی از لحاظ ایمنی در سطح پایین‌تری نسبت به خودرو‌های خارجی قرار دارند اما در مقابل سمند یکی از مطمئن‌ترین خودر‌و‌های داخلی است که حتی می‌توان به این مسئله از ظاهر خودرو نیز پی برد. سمند LX از تجهیزات ایمنی‌ نظیر دو کیسه هوا برای سرنشینان جلو، ترمز ABS و… بهره می‌برد که متناسب با استاندارد‌های روز ایران است. بدنه این محصول نیز در برابر تصادفات مقاومت خوبی دارد و همان طور که گفته شد یک محصول شهری و البته خوب به حساب می‌آید.

همچنین بخوانید : ایمن‌ترین خودروهای دنیا

samand-lx-2

خوش قیمت

سمند LX یکی از خوش قیمت‌ترین خودرو‌های داخلی است. سمند LX با وجود تجهیزات ایمنی و رفاهی بالا، قیمت نسبتا پایینی دارد و اکنون با پرداخت ۲۹ تا ۳۰ میلیون تومان می‌توان یک نسخه از آ‌ن را خریداری کرد.

samand-lx-1

خدمات نگهداری قابل قبول

این خودرو از آن جایی که تقریبا محصول تولیدی ایران خودرو به حساب می‌آید از خدمات پس از فروش مناسب این شرکت نیز بهره می‌برد و به همین دلیل قیمت قطعات و پشتیبانی آن نیز مناسب و در حد قابل قبولی است.

نظر شما در خصوص سمند LX چیست؟

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

1 دیدگاه

  1. سمند از لحاظ جادار بودن که واقعا خوبه، ولی از لحاظ ظاهری پژو پارس خیلی خوبه، ولی گرونتر هم هست.

نظر خود را بیان کنید