مجله آلامتو

شخصیت شناسی شکل انگشت!

فقط با یک انگشت‌ به شخصیت خود پی ببرید
(20 رای, امتیاز میانگین: 3٫65 از 5)
طبق مطالعات شما می توانید ویژگی های شخصیتی افراد را با مقایسه طول انگشتان دست ، بشناسید. این روش مناسب هنگامی است که با دیگران ملاقات می کنید، به این طریق از ویژگی های شخصیت آنها آگاه می شوید.
به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ پس نگاهی به دستان خود (یا دست دوستان خودا) بیاندازیدو ببینید چه چیزی به طور طبیعی درباره شما درست است. 

چناچه شکل دستان شما شبیه عکس A است این بدان معناست که شما بسیار جذاب هستید و بسیار قاطع و در شرایط خطر دارای روحیه ای تهاجمی می باشید.ظاهرا افرادی که انگشت انگشتری آنها بلندتر است ، وضعیت مالی بهتری دارند.تهم چنین بهتر است این افراد توانایی های ورزشی خود را افزایش دهند. همه این صفات به احتمال زیاد به دلیل افزایش قبل از تولد از تستوسترون است.

در صورتی که دستان شما مشابه عکس B است شما بسیار مطمئن هستید.در  این گونه افراد خطر ابتلا به سرطان کم است و استخوان های بهتری دارند و کمتر دچار  آرتروز زانو می شوند به ویژه خانم ها .
مطالعات نشان می دهد که افراد با انگشت انگشتری  کوتاهتر بیشتر از تنهایی لذت می برند اما قدردان اطرافیان خود هم هستند.
افرادی که دستانی مشابه عکس C دارند. این افراد هیچ گونه درگیری و تعارض ندارند . صلح جو ، به خوبی سازماندهی شده و وفادارند. این گونه اشخاص بسیار حساس و مراقب در روابطشان هستند.
به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

9 دیدگاه

  1. من ۳ تاشو خوندم.هر سه تا در موردم صدق میکرد.اولی و دومی که خوده خودم بودم…
    اینارو یه جور درست میکنن که به همه بخوره

  2. سلام ممنون از مطلب خوبتون برای من همه موارد گفته شده کاملا درست بود.

نظر خود را بیان کنید