با اطلاع از بهترین تفریحات دبی به راحتی میتوانید یک سفر جذاب و خاطره انگیز را تجربه کنید. در این مقاله همراه ما باشید تا برترین جاهای تفریحی دبی را معرفی کنیم.

به گزارش آلامتو و به نقل از الی گشت؛ هدف دبی این است که بزرگ ترین، بهترین و مدرن ترین شهر جهان باشد و هر روز در حال نزدیک شدن به این هدف گذاری است. هیچ چیزی در دبی ارزان، یا در مقیاسی کمتر از کلاس جهانی انجام نمی شود. چه بلندترین ساختمان جهان باشد و چه بزرگ ترین مرکز خرید جهان، دبی همیشه می خواهد غیر ممکن ها را ممکن کند تا جهانگردان را از سراسر کشور برای بازدید خود مشتاق سازد. دبی در کشور امارات در قلب خاورمیانه، در کنار خلیج فارس ایران واقع و با کشور عربستان همسایه است و نزدیک کشوهایی مثال عراق و سوریه می باشد. نام بردن اسم کشورهایی مثل سوریه و عراق، باعث ترس کشورهای دیگر می شود اما در مورد دبی این ترس ها بزرگنمایی شده است. دبی جغرافیایی بیابانی دارد اما دارای سواحلی با کلاس جهانی در کنار خلیج فارس است. اگرمیتوانستید به عقب برگردید و ۴۰ سال پیش از دبی بازدید کنید، چیزی جز تپه های شنی و دهکده های کوچک ماهیگیری پیدا نمی کردید. نفت، به رشد انفجار گونه این شهر کمک کرد اما اکنون سرمایه هایی که از صنعت گردشگری نصیب این شهر شده ادامه مسیرپیشرفت را در دست گرفته است. دبی اکنون هشتمین مقصدی است که بیشتر تعداد گردشگر را دارد اما همچنان به جاه طلبی های ادامه می دهد. همین الان هزاران پروژه ساخت و ساز برای افزودن جاذبه های بیشتر به این شهر در دست ساخت است. می خواهیم جاذبه هایی از دبی را به شما معرفی کنیم که در سفر به دبی نمی توانید آن ها را از دست دهید، با ما همراه باشید.

برج خلیفه

برج خلیفه نه تنها بلنترین برج جهان است بلکه تقربا ۳۰۵ متر بلندتر از نزدیک ترین رقیب خود هم می باشد. در این برج سریع ترین آسانسور جهان قرار دارد تا بتوان به آسانی از آن بالا و پایین رفت. چه به بالای سکوی این برج بروید و چه از پایین آن را ببینید، این برج را هرگز از یاد نمی برید.

جزیره پالم

جزیره پالم جزیره مصنوعی است که اگر فقط عکسهای این جزیره را دیده اید فهمیدن بزرگی و زیبایی این جزیره از عکس ها کمی سخت است. در این جزیره، سواحل زیبا، خانه های میلیون دلاری، خانه های مجلل و مراکز خریدهای زیبا قرار دارد. بهترین راه برای دیدن این همه زیبایی، گرفتن مترو و رفتن به قلب این جزیره است.

دبی مال

چه کسی نمی خواهد که در بزرگترین مرکز خرید جهان خرید کند؟ این مرکز خرید، بخشی از مجموعه داون تاون ۲۰ میلیارد دلاری است. این پاساژ ۱,۲۰۰ مغازه مختلف دارد و هر چیزی را که فکرش را بکنید در این مرکز امکان خرید آن موجود است. یکی از بهترین ویژگی های این مرکز، این است که بدون اینکه پای خود را از فرودگاه بیرون بگذارید می توانید وارد این پاساژ شوید، این مرکز با پل هایی خنک به مترو متصل شده است.

باغ معجزه

برخی ممکن است این را باورنکردنی بدانند که بزرگترین باغ گل طبیعی جهان در وسط یک بیابان قرار دارد اما با راهی که دبی برای انجام کارها در پیش گرفته، وجود این باغ غیر ممکن نیست. این باغ بیش از ۴۵ میلیون گل دارد که به طراحی ها و شکل های حیرت آوری گل آرایی شده اند. اگر در تابستان به دبی بروید بازدید از این باغ زیبا را از دست می دهید چون گل ها در تابستان توان مقابله با گرمای طاقت فرسای دبی را ندارند.

هتل برج العرب

برج العرب تنها هتل ۷ ستاره (به ادعای خود) جهان است البته کسی ۷ ستاره بودن این هتل را مورد تردید قرار نمی دهد چون این هتل بینهایت مجلل است. این هتل عظیم بر روی جزیره خودش در وسط خلیج فارس ساخته شده و مجلل تر از آنی است که ادعا می شود.

اسکی

بله، یک مجتمع تفریحی اسکی سرپوشیده در مال امارات (نه دبی مال) قرار دارد. دمای هوا در این محل همیشه زیر نقطه یخ زدن است تا یخ ها خرد نشوند. می توانید همه وسایل مورد نیاز خود را کرایه کنید و حتی آموزش های لازم را ببینید. وقتی در داخل این پیست اسکی هستید دمای ۵۰ درجه بیرون را فراموش خواهید کرد. اسنوبرد سواری در دل کویر واقعا تجربه ای حیرت آور است.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید