قوی ترین دعا برای عزیز شدن نزد شوهر و خانواده شوهر و معشوق [فوری]

دعا برای عزیز شدن نزد شوهر

در این پست از آلامتو قصد داریم به قوی ترین دعا برای عزیز شدن نزد شوهر و خانواده شوهر و معشوق [فوری] بپردازیم. با ما همراه باشید.


قوی ترین دعا برای عزیز شدن نزد شوهر و معشوق

داشتن رابطه ایده آل با خانواده همسر همیشه به راحتی صورت نمی‌گیرد. زیرا ممکن است افرادی با تفاوت های فرهنگی، مذهبی یا عقاید متفاوت باشند که تناقضات با طولانی تر شدن رابطه آشکار شود. راه های مختلفی برای بهبود رابطه با شوهر یا بین خانم و خانواده ی همسر او وجود دارد، با این حال یکی از راه ها برای بهبود رابطه پیدا کردن قوی ترین دعا برای عزیز شدن نزد شوهر و خانواده شوهر و معشوق می باشد. ما در ادامه مجموعه ای مجربترین این دعاها را برای دنبال کنندگان وبسایت گردآوری کرد‌ه‌ایم، امیدواریم مفید واقع گردد.

همچنین بخوانید: متن دعا برای آرامش قلب و اعصاب و رفع استرس با ترجمه + صوتی

دعا برای عزیز شدن نزد شوهر فوری

برای اینکه خانمی بیشتر مورد توجه همسرش قرار بگیرید باید دعا عزیز شدن نزد شوهر که در ادامه متن ارائه شده است را 11 بار بخواند و آن را در یک لیوان حاوی آب فوت کند و آن را به همسر بنوشاند.

“بسم الله الر حمن الرحیم وَالضُّحَى وَ اللَّیْلِ إِذَا سَجَى مَا وَدَّعَکَ رَبُّکَ وَمَا قَلَى وَ لَلْآخِرَةُ خَیْرٌ لَّکَ مِنَ الْأُولَى وَ لَسَوْفَ یُعْطِیکَ رَبُّکَ فَتَرْضَى أَلَمْ یَجِدْکَ یَتِیمًا فَآوَى وَ وَجَدَکَ ضَالًّا َهَدَى وَ وَجَدَکَ عَائِلًا فَأَغْنَى فَأَمَّا الْیَتِیمَ فَلَا تَقْهَرْ”


دعا برای جلب محبت همسر

برای جلب محبت همسر ومعشوق باید دعای تسخیر قلب او را بخوانید تا از نظر او محبوب شوید. به این ترتیب که:

“یَا مَعْشَرَ الْجِنِّ وَالْإِنسِ إِنِ اسْتَطَعْتُمْ أَن تَنفُذُوا مِنْ أَقْطَارِ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ فَانفُذُوا لَا تَنفُذُونَ إِلَّا بِسُلْطَانٍ فلان بن فلان علی حب فلانه بنت فلانه بحق یا بدوح یا بدوح یا بدوح”

در اینجا به جای فلان بن فلان اسم شوهر و پدر او و به جای فلانه بنت فلانه، نام خود و مادر خود را وارد کنید.


طلسم عزیز شدن نزد شوهر

دعای زیر برای محبوب شدن پیش شوهر بسیار مجرب است به طوریکه به عنوان طلسم عزیز شدن نزد شوهر شناخته می‌شود.

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

سَرْمَدِیٌّ سَمِیعٌ بَصِیرٌ ، مُرِیدٌ کَارِهٌ مُدْرِکٌ صَمَدِیٌّ یَسْتَحِقُّ هَذِهِ الصِّفَاتِ وَ هُوَ عَلَى مَا هُوَ عَلَیْهِ

فِی عِزِّ صِفَاتِهِ کَانَ قَوِیّا قَبْلَ وُجُودِ الْقُدْرَةِ وَ الْقُوَّةِ وَ کَانَ عَلِیما قَبْلَ إِیجَادِ الْعِلْمِ وَ الْعِلَّةِ لَمْ یَزَلْ

سُلْطَانا إِذْ لا مَمْلَکَةَ وَ لا مَالَ وَ لَمْ یَزَلْ سُبْحَانا عَلَى جَمِیعِ الْأَحْوَالِ وُجُودُهُ قَبْلَ الْقَبْلِ فِی أَزَلِ

همچنین بخوانید: بهترین دعا برای آشتی فوری بین زن و شوهر از راه دور [سریع الاجابه]

راه عزیز شدن نزد همسر


راه عزیز شدن نزد همسر

یکی از کاربردی ترین و مجرب ترین ذکرها برای عزیز شدن نزد همسر ذکر “یا ودود” است. برای اینکه این دعا اثر کند باید برای مدت 10 روز، روزانه 1021 مرتبه ذکر “یا ودود” را تکرار کنید.


عزیز شدن نزد همسر با خواندن سوره های قرآنی

برخی از سوره‌های قرآنی برای عزیز شدن نزد همسر و دیگران توصیه شده اند.از جمله:

  •  سوره مبارکه یوسف که 3 مرتبه تلاوت آن با خلوص نیست، باعث می‌شود که خداوند فرد را نزد همسر یا معشوق خود بسیار عزیز و محترم کند.
  • خواندن مکرر سوره نجم نیز به محبوب شدن شخص بین خانواده و مردم کمک می‌کند.
  • برای افزایش محبت بین دیگران 3 مرتبه خواندن سوره انفال توصیه می‌شود. لازم است پس از هر بار قرائت این سوره، دعای زیر را بخوانید:

” یا رب البیت الحرام یا رب الشهر الحرام یا رب البلد الحرام یا رب الرکن والمقام یا رب المشعر الحرام یا رب المسجد الحرام یا رب الحل و الحرام یا رب النور و الظلام یا رب التحیه والسلام یا رب القدره فی الانام”


دعا و طلسم برای عزیز شدن نزد شوهر و خانواده شوهر (فوری)

اگر می‌خواهید جایگاه ویژه‌ای پیش خانواده همسر پیدا کنید، ظرفی از میوه‌های بهشتی از جمله سیب، انجیر، انگور و … تهیه کنید، دعا و طلسم برای عزیز شدن نزد شوهر و خانواده او که در ادامه آمده است را بر میوه‌ها بخوانید و با آن از خانواده همسر خود پذیرایی کنید.

” عَسَی اللهَ اَن یَجعَلَ بَینَکُم وَ بَینَ الَذینَ عادَیتُم مِنهُم مَوَدَّةً واللهُ غَفورٌ رَحیم”

همچنین بخوانید: دعای رفع تب و لرز [دعای نور] سریع الاجابه برای رفع تب کودک

دعا برای عزیز شدن نزد مادر شوهر وخواهر شوهر


دعا برای عزیز شدن نزد مادر شوهر و خواهر شوهر

برای جلب محبت خانواده شوهر به خصوص عزیز شدن نزد مادر شوهر و خواهر شوهر خواندن سوره طه سفارش شده است. به این منظور بهتر است خانم سوره طه را هر روز غروب با وضو و نیت قرائت کند.


دعا برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر و معشوق و بستن زبان

در کتاب‌های دعا به خانمی که قصد عزیز شدن نزد خانواده شوهر را دارد توصیه می‌شود دعای زیر را روی کاغذ نوشته و آن در هنگام دیدار با خانواده همسر بهمراه داشته باشد تا با بستن زبان خانواد شوهر پیش آنها محبوب شود.

“اللَّهُمَّ ارْزُقْنِی إِلْفَهَا وَ وُدَّهَا وَ رِضَاهَا بِی وَ أَرْضِنِی بِهَا وَ اجْمَعْ بَیْنَنَا بِأَحْسَنِ اجْتِمَاعٍ وَ أَنْفَسِ ائْتِلَافٍ فَإِنَّکَ تُحِبُّ الْحَلَالَ وَ تَکْرَهُ الْحَرَامَ وَ اعْلَمْ أَنَّ الْإِلْفَ مِنَ اللَّهِ وَ الْفِرْکَ مِنَ الشَّیْطَانِ لِیُکَرِّهَ مَا أَحَلَّ اللَّهُ عَزَّ وَ جَلَّ”


دعا برای عزیز شدن پیش همه

اگر کسی خواهد در چشم همه محبوب و عزیز شود می‌تواند خواندن دعای زیر را امتحان کنید. نقل شده است اگر کسی احساس می‌کند که از نظر بقیه بی ارزش است، با خواندن این ذکر می‌تواند محبت و توجه سایرین را بدست آورد.

” یا حمیدِی الفِعالِ ذَالمَنِّ عَلی جَمیعِ خَلْقِهِ بِلُطْفِهِ”


دعا برای جذاب و عزیز شدن

اگر به دنبال بهترین دعا برای جذاب و عزیز شدن هستید، هر زمان که قصد خارج شدن از منزل را دارید، این ذکر را 12 مرتبه بخوانید و آن را بر خودتان بدمید. این دعا برای عزیز شدن در چشم همه بسیار سفارش شده است.

” یا عَزیزُ ذُوالْعِزِّ وَ الْاِقْتِدارِ اَعِّزْنی”

همچنین بخوانید: دعای مهر و محبت، بهترین دعا برای جلب مهر و محبت قوی

سخن آخر

در این پست از آلامتو مجموعه بهترین و قوی ترین دعا برای عزیز شدن نزد شوهر و خانواده شوهر و معشوق (فوری) گردآوری گردید. اما با وجود همه اینا باید بدانیم که اولین و مهمترین راه برای عزیز شدن نزد شوهر و دیگران داشتن اخلاق خوب، برخورد نیکو و ابراز محبت است. بدون وجود اینها، هیچ دعایی قادر به ایجاد محبوبیت بین مردم نخواهد بود.