نماز حاجتی که معجزه میکند و خدا قسم خورده

اگر به دنبال نماز حاجتی که معجزه می کند هستید تا به زودی حاجت روا شوید، این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

نماز حاجتی که معجزه میکند و خدا قسم خورده بندش بلند نشده حاجت میده

بسیاری از ادعیه و نمازها در کتب دعا برای برآورده شدن حاجات ارائه شده است که از طرف ائمه معصوم یا بزرگان دینی ما توصیه به خواندن آنها شده است. اما نماز حاجتی که معجزه می کند و خدا قسم خورده بنده اش بلند نشده حاجت دهد یکی از محبوب ترین آنهاست که در ادامه این مطلب از آلامتو آن را ارائه می کنیم.

همچنین بخوانید: نماز نفل حاجت

نمازی که خدا قسم خورده بندش بلند نشده حاجت بده

وقتی دچار گرفتاری و مشکلات غیر قابل حل در زندگی می شویم روی آوردن به برخی نمازها و دعاهای مجرب به حاجت روایی کمک می‌کند تا زودتر به خواسته خود برسید. نمازی که به آن اشاره شد به خواست و مصلحت خداوند در فرصتی کوتاه شما را حاجت روا می‌کند، همچنین نذر کردن برای برخی معصومین به مستجاب شدن سریع حاجات کمک می‌کند. در ادامه به شرح این نماز معجزه کننده می پردازیم.

از رسول اکرم (ص) روایت آمده است که اگر کسی این نماز را در روز پنجشنبه به جا آورد و در پایان نماز، همانطور که به سجده رفته است، حاجت خود را از درگاه خداوند درخواست کند، حاجت او مستجاب خواهد شد حتی اگر جا به جا شدن کوه یا بارش باران باشد.

در مورد اهمیت و ارزش این نماز هر چه سخن گفته شود باز هم کم است، و برای درک هر چه بهتر این نماز در نزد پروردگار متعال، این روایت از پیامبر اکرم (ص) را ذکر می کنیم که فرمودند: اگر کسی این نماز را به جا آورد و چیزی از خداوند طلب نکند، جایز است که خداوند بر او غضب کند.

اصول خواندن نماز مجرب برای حاجت روایی قطعی

برای اینکه این نماز به درستی به جا آورده شود و نتیجه بخش باشد، نکاتی وجود دارد که شخص نمازگزار باید آن را رعایت کند، از جمله:

لازم است که این نماز را با درک کامل و حضور قلب واقعی بخوانید.

بهتر است که نحوه صحیح خواندن این نماز را در طول هفته بیاموزید و تمرین کنید تا هنگام به جا آوردن آن بدون هیچ اشکالی خوانده شود.

برنامه روز پنجشنبه خودتان را به شکلی تنظیم کنید که فرصت کافی برای استراحت داشته باشید و در طول خواندن این نماز دچار خستگی و کسالت نشوید تا بتوانید، همه نماز را به طور کامل و بدون اشتباه بخوانید.

در خواندن صحیح تعداد سوره ها دقت کافی به عمل آورید و از قرائت بیشتر یا کمتر سوره ها به قصد احتیاط، خودداری کنید.

همچنین بخوانید: نماز استغفار

طریقه خواندن نمازی که بلند نشده حاجت میده

طریقه خواندن نمازی که بلند نشده حاجت میده

این نماز حاجت شامل 2 نماز دو رکعتی است که اعمالی نیز برای پس از نماز توصیه شده است.

نیت نماز: نماز حاجت روز پنجشنبه قربةً الی الله.

توجه کنید که بهتر است “بین دو نماز” و همینطور “بین نماز دوم و اعمال پس از آن” فاصله ای ایجاد نشود و از انجام عمل اضافی یا سخن گفتن پرهیز کنید.

نماز اول حاجت:

در اولین رکعت پس از نیت، یک مرتبه سوره حمد و 11 مرتبه سوره توحید را بخوانید و سپس مانند سایر نمازها به رکوع و سجده بروید.

در دومین رکعت یک مرتبه سوره حمد و 21 مرتبه سوره توحید و پس از آن قنوت‌های نمازهای معمولی را خوانده و سپس به رکوع و سجده بروید و پس از سجده دوم، نشهد و سلام گفته و اینجا نماز اول را تمام کنید.

نماز دوم برای حاجت:

در اولین رکعت پس از نیت کردن، یک مرتبه سوره حمد را بخوانید و 31 مرتبه سوره توحید را به جا آورید و پس از آن مانند نماز قبل به رکوع و سجده بروید.

در دومین رکعت، یک مرتبه سوره حمد را خوانده و 41 مرتبه سوره توحید را بخوانید و بعد به قنوت رفته و بعد از آن به رکوع و سجده رفته و پس از سجده دوم، تشهد و سلام را خوانده و نماز را به پایان ببرید.

همچنین بخوانید: نماز استغاثه به امام زمان

پس از دو نماز:

به صورت نشسته 51 مرتبه سوره توحید را بخوانید و پس از آن 51 مرتبه صلوات بفرستید و سپس به سجده بروید و در حالت سجده صد مرتبه “یا الله” گفته و پس از آن به همان حالت سجده، حاجت خود را از درگاه خداوند درخواست کنید.

سه حاجت را از خداوند درخواست کنید:

در سجده پایانی نماز هر چیزی که می خواهید را از خداوند طلب کنید، اما بهتر است که حاجت خود را به ترتیب زیر از خدای خود بخوانید و اطمینان قلبی داشته باشید که حاجات شما را مستجاب کنید:

اول: تعجیل در ظهور امام زمان (عج) را از پروردگار بخواهید (زیرا این نماز در عصر پنجشنبه خوانده می شود)

دوم: برای دیگران به خصوص افرادی که محتاج دعا هستند، دعا کنید (زیرا دعای مومنین در حق یکدیگر زودتر مستجاب می‌شود)

سوم: هر چیزی که برای خود می‌خواهید از درگاه خدا درخواست کنید، اما فراموش نکنید که بهترین دعا “عاقبت به خیر شدن” است.

سخن آخر

امیدواریم این مطلب از آلامتو با موضوع نماز حاجتی که معجزه می‌کند و خدا قسم خورده بندش بلند نشده حاجت میده را ارائه کردیم. امیدواریم مورد توجه واقع شده باشد.