فواید ختم ذکر الله الصمد

ذکر الله الصمد از دعاهای مجرب برای حاجت روایی است. در ادامه به فواید ختم ذکر الله الصمد برای حاجت، ثروت، ازدواج و بازگشت معشوق می‌پردازیم.

فواید ختم ذکر الله الصمد

در این مطلب از آلامتو قصد دارید به فواید ختم ذکر الله الصمد برای حاجت، ثروت، ازدواج و بازگشت معشوق می‌پردازیم. ذکر الله الصمد از جمله ذکرهای مجرب است که برای حاجت و به خصوص بازگشت معشوق خیلی سریع اثر می‌کند.

درباره آثار و برکات ذکر الله صمد اینطور روایت شده است که:

  • اگر کسی بخواهد خداوند خزانه غیب را بر او معلوم کند، باید برای پنج روز، در هر روز ده  هزار مرتبه این ذکر را تکرار کند.
  • اگر کسی بخواهد توانایی بر باد رفتن را کسب کند، باید برای نه روز، در هر روز هفت هزار مرتبه این ذکر را تکرار کند.
  • اگر کسی بخواهد حاکم و غیره را مسخر خود قرار دهد، باید برای بیست روز، هر روز هزار مرتبه ذکر الله الصمد را تکرار کند.
  • اگر کسی بخواهد در بیابان به طعام دست یابد، باید ذکر الله الصمد را خوانده و بر باد بدمد.
همچنین بخوانید: ذکر حاجت روایی سریع و مجرب از امام رضا، بهجت، حضرت رقیه و نخودکی

طریقه ختم ذکر الله الصمد با معنی

در تفسیر معنای ذکر “الله الصمد” اینطور گفته‌اند که: الصمد یعنی برتر از آن است که تغییر یابد یا در معرض تبدیل یا فساد قرار بگیرد و حضرت زین العابدین نیز در خصوص معنی “الصمد” فرمودند: یعنی شریکی برای آن وجود ندارد و حفظ چیزی غایب او را خسته نمی‌کند.


ذکر الله الصمد برای حاجت

به خواص ذکر الله الصمد برای حاجت و گشایش در کارها سفارش زیادی شده است. خواندن این ذکر برای حاجت روایی آدابی دارد و اگر کسی قصد داشته باشد آن را بخواند یا دعوت ذکر الله الصمد را انجام دهد، در اصطلاح به آن عامل شده است و باید ذکر الله الصمد را چهارلک (معادل چهار صد هزار مرتبه) بخواند:

  • اولین لک را به نیت نصاب در راه پروردگار بخشد.
  • دومین لک را به نیت زکات برای حضرت محمد (ص) بخشد.
  • سومین لک را به نیت عشر برای سید جلال الدین مخدوم بخشد.
  • چهارمین لک را به نیت قفل برای همه مسلمین بخشد.

و پس از خواندن تمامی آنها دعا کنید و بگویید خداوندا من نصاب و زکات و عشر و قفل بقدر ناراستی خود خواندم، تو به لطف و بخشش خود همه حاجات من را مستجاب کن.

و در پایان این دعا را قرائت کنید:

اللهم یا عالم السرّ و النّجوی و یا کاشف الضرّ و البلوی اکشف عنّی الحزن والاَذی و افتَح علی فی الحَضَر و السَفَر و باب المرادات ما کان فی الدّین و الدِنیا بحرمه هذه الاسماء و بحرمه اولاد الحسن و الحسین سیدباقر سید عثمان بخاری* قدس سرّه اقض حوائجنا یا قاضی الحاجات و یا عالم السّرّ و الخفیات یا ذاالجلال و الاکرام برحمتک یا ارحم الراحمین.

همچنین بخوانید: معجزه ذکر یا کاشف الکرب برای حاجت و ازدواج همراه با معنی و صوتی

ذکر الله الصمد برای ثروت


ذکر الله الصمد برای ثروت

ذکر الله الصمد برای افزایش مال نیز توصیه شده است. در کتب دینی آمده است که خواندن این دعا با دل صاف تا هفت عرش بالا رفته و مومن را مستجاب الدعا می‌کند. برای بهره بردن از ذکر الله الصمد برای ثروت بهتر است آن را نوشته و دائماً به همراه خود داشته باشد.


ذکر الله الصمد برای ازدواج

ذکر الله صمد برای ازدواج به این صورت است که باید فرد خصوصیات فرد مورد نظر را که میل به ازدواج با او دارید را تصور کرده و با توسل به قدرت خداوند تعداد 3000 مرتبه ذکر الله صمد را به نیت ازدواج تکرار کنید.


ذکر الله الصمد برای بازگشت معشوق

ذکر الله الصمد برای بازگشت معشوق و برای اینکه فرد مورد نظر را به رابطه برگردانید و موجب بیقراری او نسبت به خود شوید توصیه شده است. این ذکر بسیار مجرب و در عین حال ساده است. به این ترتیب که ذکر “الله الصمد” را به تعداد 1000 مرتبه تکرار کنید.


ذکر الله الصمد برای خانه دار شدن

برای حل مشکلات لاینحل از جمله خانه دارد شدن ذکر الله الصمد سفارش شده است. به این منظور مومن باید پس از نماز صبح و نماز عشاء هزار مرتبه ذکر “الله الصمد” را تکرار کند و از آن سه مرتبه صلوات بفرستد.


ذکر الله الصمد برای شفای بیمار

ذکر الله الصمد برای شفای بیمار نیز سفارش شده است. به این منظور باید این ذکر در شب جمعه به تعداد 41 هزار مرتبه تکرار شود. لازم است که فرد به قدرت خداوند متعال ایمان قلبی داشته باشد تا نتیجه حاصل شود.

همچنین بخوانید: طریقه ختم ذکر یا جوادالائمه ادرکنی برای حاجت، ازدواج و شفای بیمار + صوتی

ذکر الله الصمد در روز یکشنبه

تکرار ذکر الله الصمد در روز یکشنبه یکی از مجربترین دعاها برای بازگشت فوری معشوق است. به این ترتیب که 1000 مرتبه ذکر را تکرار کرده و در دل می‌گویید اگر خداوند بخواهد معشوق بازمی‌گردد، انشاء الله.

همچنین اگر کسی بخواهد جن و انس را مسخر خود کند، باید از روز یکشنبه برای هفت روز، هر روز سه هزار مرتبه ذکر الله الصمد را پس از نماز عشاء تکرار کند.


ذکر الله الصمد در شب جمعه

41 هزار مرتبه ذکر “الله الصمد” در شب جمعه برای برآورده شدن حاجات بزرگ سفارش شده و از مجربترین ذکرها است.


سخن آخر

همانطور که در این مقاله با عنوان فواید ختم ذکر الله الصمد اشاره کردیم، مداومت بر این ذکر موجب بی نیازی شده و جوع و گرسنگی را از مومن دور می‌کند. از دیگر خواص آن نیز به تاثیر مجرب آن به بازگشت محبوب و معشوق اشاره کرد.