دعا برای دختر دار شدن صددرصد

در این پست از آلامتو طریقه ختم سوره کوثر و سوره مریم برای دختر دار شدن صد در صد را برای شما همراهان سایت ارائه می‌کنیم.

دعا برای دختر دار شدن

ختم سوره کوثر و سوره مریم از ختم های مجرب برای دختر دار شدن است. در ادامه این مطلب از آلامتو به طریقه ختم این دو سوره پرداخته و دعا برای دختردار شدن صد در صد را معرفی می‌کنیم.

هر چند که در این مطلب به دعا برای دختر دار شدن می‌پردازیم، اما باید بدانیم که محتوای سوره کوثر زمانی بر پیامبر نازل شد که کفار و دشمنان حضرت محمد (ص)، او را به خاطر نداشتن فرزند دختر مورد آزار و اذیت قرار می‌دادند و او را ابتر می‌نامیدند. آنها افرادی بودند که بقای نسل پیامبر را بر داشتن فرزند دختر وابسته می‌دانستند. اینجا بود که این سوره نازل شد و به این موضوع اشاره کرد که پسر بر دختر برتری ندارد و باید افکار برگرفته از دوران جاهلیت را به دور ریخت. در این سوره آمده است که پسر نعمت است و دختر نیکی و رحمت.

همچنین بخوانید: دعای نادعلی صغیر برای حاجت

ختم سوره کوثر برای دختردار شدن

اگر قصد فرزند دار شدن دارید و می‌خواهید دختر دار شوید، نیت کرده و 7 بار سوره مبارکه کوثر را قبل از طلوع خورشید بخوانید و ثوابش را به محضر مبارک حضرت فاطمه الزهرا (س) هدیه کنید تا نتیجه آن روی دختردار شدن را ببینید. توجه داشته باشید که ختم این سوره باید با اطمینان قلبی کامل به نتیجه آن باشد.

فضیلت قرائت این سوره به قدری است که از پیامبر اکرم (ص) روایت شده است هر کس این سوره را قرائت کند، پروردگار او را از نهرهای بهشتی سیراب می‌کند و پاداشی به اندازه همه قربانی‌های روز عید قربان به او عطا می‌کند.


ختم سوره کوثر برای حاجت روایی فرزند دختر

یکی دیگر از ختم‌های سوره کوثر که برای حاجت روایی هر خواسته‌ای مجرب است، نیت و قرائت 135 مرتبه سوره کوثر است. این ختم را تمام کنید و آن را به حضرت زهرا (ُس) هدیه کنید.


طریقه ختم سوره مریم برای دختر دار شدن

طریقه ختم سوره مریم برای هر نیتی متفاوت است. اما برای زنانی که قصد بچه‌دار شدن دارند توصیه شده است که چهل روز متوالی این سوره را قرائت کنند و آیات 1 تا 6 این سوره را به نیت دختر دار شدن به کمر ببندند تا انشاءالله حاجت روا شوند.

همچنین بخوانید: دعای آیت الکرسی

ختم سوره کوثر برای دختردار شدن


دعا برای دختردار شدن از سوره مریم

یکی دیگر از ختم‌های سوره مریم چله آن است. به این ترتیب که نیت کرده و به مدت چهل روز پشت سر بدون اینکه وقفه ای بیفتد این سوره را تلاوت کند و دعای زیر را نیز بخواند:

” هُوَ الَّذی یُصَوِّرُکُمْ فِی الاَرْحامِ کَیْفَ یَشاءُ لااِلهَ اِلاّ هُوَ الْعَزیزِ الْحَکیمِ اِنَّما اَمْرُهُ اِذا اَرادَ شَیْئاً اَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونَ بِرَحْمَتِکَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ اللّهُمَّ. یا ذَا الْعَرْشِ الْکَریمِ وَ الْمُلْکِ الْقَدیمِ یا اللهُ یا رَحْمنُ یا رَحیمُ یا سَتّارُ یا غَفّارُ یا اَحَدُ یا صَمَدُ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ اَجْمَعینَ رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ اَنْتَ خَیْرَ الْوارِثینَ.”

در خصوص مجرب بودن قرائت این سوره برای بچه دار شدن از امام صادق علیه السلام روایت شده است اگر کسی بر خواندن این سوره مداومت ورزد، تا وقتی که از لحاظ مالی، جانی و فرزند به چیزی که می‌خواهد نرسد، از دنیا نخواهد رفت.


دعا برای دختر دار شدن صد در صد

اللَّهُمَ‏ إِنِّی‏ أَطَعْتُکَ‏ فِی‏ أَحَبِ‏ الْأَشْیَاءِ إِلَیْکَ وَ هُوَ التَّوْحِیدُ وَ لَمْ أَعْصِکَ فِی أَبْغَضِ الْأَشْیَاءِ إِلَیْکَ وَ هُوَ الْکُفْرُ فَاغْفِرْ لِی مَا بَیْنَهُمَا یَا مَنْ إِلَیْهِ مَفَرِّی آمِنِّی مِمَّا فَزِعْتُ مِنْهُ إِلَیْکَ اللَّهُمَّ اغْفِرْ لِیَ الْکَثِیرَ مِنْ مَعَاصِیکَ وَ اقْبَلْ مِنِّی الْیَسِیرَ مِنْ طَاعَتِکَ یَا عُدَّتِی دُونَ الْعُدَدِ وَ یَا رَجَائِی وَ الْمُعْتَمَدُ وَ یَا کَهْفِی وَ السَّنَدُ وَ یَا وَاحِدُ یَا أَحَدُ یَا قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ اللَّهُ الصَّمَدُ لَمْ یَلِدْ وَ لَمْ‏ یُولَدْ وَ لَمْ یَکُنْ لَهُ کُفُواً أَحَدٌ أَسْأَلُکَ بِحَقِّ مَنِ اصْطَفَیْتَهُمْ.

همچنین بخوانید: دعای نور

سخن آخر

موضوع این مطلب از آلامتو دعا برای دختر دار شدن صددرصد است با این حال فراموش نکنیم که باید بر حکمت خداوند راضی بود، اگر فرزند دختر بود یا پسر و یا حتی به خواست خداوند شخص صاحب فرزند نشد، همه باید به آنچه خداوند مقدر کرده سر تعظیم فرود آورند، زیرا اوست که نتیجه هر اتفاقی را از پیش می‌داند.