دعای مرجانه برای بازگشت و جلب معشوق

دعای مرجانه

گاهی شرایطی پیش می‌آید که رابطه بین زن و شوهر نیاز به استحکام و تقویت دارند و این وضعیت زمانی اتفاق می افتد که مدتی از ارتباط عاشقانه آنها گذشته باشد. به همین سبب ما در این مطلب از آلامتو دعای مرجانه برای بازگشت و جلب معشوق و ازدواج و محبت زن و شوهر را برای شما ارائه می‌کنیم.

آنطور که در برخی منابع آمده است این دعای معروف و معنوی از زبان شاعر ایرانی حافظ آمده است، با این حال در صحت این موضوع منبع قابل ارائه ای موجود نمی باشد.

همچنین بخوانید: دعای یستشیر برای ازدواج

دعای مرجانه با معنی

« بسم الله الرحمن الرحیم اللهمَّ اِنّی اَعشَر خَلقَک وَ انس مِن نَسَبِهِم مرجانه یامرجان یامَن شوش یادَرمان یامَن کادَ یامَن سَقون

یامَن فاح یا کَریاح یافَرقون یابَرخون یارَشوا یادرماق یاشوباش یادردایا یامرحوش یا فراشایارقراب یادرمان یابرخون یامکنون

یاجوجهال یامردون یاحرمان یا مراق یامرنون یادرمان یامرحوثانُ هُوَالّذی صَلَح اباح وجعل بَینَها برزَخاً وَ حَجَراً مَحجوراً

یامرفان یاکرغان یامرمون یالسان یافرمان یا مرشان یاسافقون یامرمار یاسوماشان یاسومادان یاحیران یاذالخاس یا درمان

یادرنون یانبات یازمراشات یادرمافات یاقبوس یاقدّوس یاربّ الملائِکهِ والرِّوح یادربونات یادرسوماق یادرشوباش

 یادربودان یادرسواعش یادریاب یادرجلال یابرهان یابرلام یاستوتون یامنّان یادیّان یاسبحان یاقدّوس وَ تَوَکّل عَلی العرش الرّحمن فَسئَل به خَیراً انتصران

یامردان یامولان و بالله و من الله والی الله اللهمَّ لَکَ اسلَمتَ نَفسی وَ اِلَیکَ وَجَهتَ وَجهی وَ الَیکَ وَ افوّضتَ امری

 و الیک الجات ظَهری فاحفَظنی بِحِفظِ الایمان من بین یدی و من خَلفی وَ عَن یَمینی وَ عَن شِمالی وَمِن فَوقی وَمِن تَحتی وَ ما قَبلی وَادفع ُ عَنّی بِحَولِکَ وَ قُوَّتِکَ فَانهُ لاحَولَ وَلا قُوَّهَ الاّ بالله اَلعَلیّ العَظیم. »

متاسفانه ترجمه صحیحی برای دعای مرجانه ارائه نشده است.

همچنین بخوانید: آیت الکرسی صوتی

دعای مرجانه صوتی 


خواص دعای مرجانه

از مهمترین خواص دعای مرجانه می‌توان برای جلب معشوق و اشاره کرد. این دعا برای بازگشت معشوق و جلب محبت او بسیار مشهور است. البته باید آن را در زمان تعیین شده نوشته و به همراه خود داشته باشید تا به نتیجه مطلوب برسید.


دعای مرجانه برای بازگشت معشوق

دعای مرجانه برای بازگشت معشوق شهرت دارد و باورهای متفاوتی به تاثیر آن در این امر وجود دارد. در دعای مرجانه سوسن مرجانه به عنوان نمادی از زیبایی و امید شمرده می‌شود. در این دعا از خدا خواسته می‌شود که هر چه سریعتر معشوق به نزد ما برگردد.

در این دعا به معجزه اسمای الهی اشاره شده است و از پروردگار خواسته شده تا با قدرت و بزرگی نام خود، در کمترین زمان معشوق به سراغ ما بازگردد.

همچنین بخوانید: دعای نادعلی برای حاجت فوری

خواص دعای مرجانه


دعای مرجانه برای جلب معشوق

دعای مرجانه حاوی عباراتی است مملو از عشق و احساس و در متن این دعا از شخص از خدا می خواهد که معشوقش را به او برگردانده و موجبات شادی دل او را فراهم کند. در پایان این دعا از خدا خواسته می شود که معشوق جلب شده و دل از تنهایی و غم نجات یابد. این دعا از ارتباط بی نهایتی که بین عاشق و معشوق وجود دارد می گوید و نشان می دهد که در هر شرایطی این عشق و احساسات عاشقانه است که انسان را به سوی خدا و ارزش های رهنمون می سازد.


دعای مرجانه برای ازدواج

‍دعای مرجانه در برخی کتب برای ازدواج توصیه شده است. این دعا شامل عبارات و کلماتی است که دارای نظم خاصی هستند به طوریکه خواندن آن تمرکز بالایی نیاز دارد. این دعا قدرت مضاعفی به زوج داده و آنها برای رسیده به ازدواج موفق و مقاومت در برابر مشکلات زندگی نیرومند می کند.

این دعا شامل عباراتی است از جمله: پروردگارا تو هستی قلب همگی ما را نگاه می داری، ما را برای همیشه به همدیگر وصل کند. از تو بهترین ها را می خواهیم و تو عشق همه خلق هستی و از تو می خواهیم نیروی بیشتری به ما بدهی تا برای همیشه با هم باشیم.


دعای مرجانه برای افزایش محبت بین زن و شوهر

دعای مرجانه برای افزایش محبت بین زن و شوهر از ادعیه قدیمی می‌باشد و برای تقویت محبت بین زوج به کار می‌رود. در واقع این دعا از ادعیه بسیار موثر شمرده می شود که خواندن و به همراه داشتن آن موجب تقویت رابطه زوج و بهبود زندگی خانوادگی آنها می‌شود.


روش نوشتن دعای مرجانه

روش نوشتن دعای مرجانه آداب خاصی دارد که به شرح زیر است:

  • اگر به قصد ازدواج نوشته می شود بهتر است در شب های جمعه خوانده شود.
  • باید نیت خالص داشته باشید و برای رسیدن به معشوق از خداوند طلب کمک کنید.
  • سپس آیات 74 تا 79 سوره مریم یا خشوع تمام و تفکر در معنای آن بخوانید.
  • در پایان با ایمان به قدرت، بخشش و رحمت خدا به او اعتماد کنید تا مشکلات شما برطرف گردد.
همچنین بخوانید: دعای سفر برای همسر، فرزند و عزیزان

زمان خواندن دعای مرجانه

  • این دعا تنها باید در امور حلال استفاده شود
  • اگر هدف از نوشتن دعای مرجانه جلب مردی باشد، باید آن را در شب جمعه و چنانچه این دعا برای جلب توجه یک زن تهیه می‌شود باید آن را در روز جمعه نوشت.

سخن آخر

امیدواریم این مطلب از آلامتو با موضوع دعای مرجانه برای بازگشت و جلب معشوق مورد پسند شما همراهان سایت قرار گرفته باشد. همانطور که گفتیم درباره منبع این دعا اطلاعات دقیقی موجود نیست.