ختم سوره توحید برای حاجت روایی

برای آگاهی از مجربترین ختم های سوره توحید برای حاجت روایی و ازدواج این مطلب از آلامتو را تا انتها دنبال کنید.

ختم سوره توحید برای حاجت و ازدواج

سوره توحید از کوتاهترین سوره های قرآن است که در جزء 30 قرار دارد. این سوره به یگانگی خداوند اشاره دارد. در خصوص فضیلت سوره توحید روایات فراوانی موجود است و به اثرات ختم سوره توحید برای حاجت روایی، ازدواج فوری، رزق و روزی، محبت توصیه موکد شده است. ما در این مطلب از الامتو برخی از مشهورترین این ختم ها را گردآوری کردیم.

همچنین بخوانید: ختم سوره واقعه برای حاجت

طریقه ختم سوره توحید برای حاجت روایی

یکی از مجربترین ختم های سوره توحید برای حاجت روایی، ختم 18 روزه سوره توحید است. برای این ختم باید برای 18 روز، روزانه 3 مرتبه سوره توحید را بخوانید. همچنین باید ترتیب زیر رعایت شود:

ابتدا 1000 مرتبه ذکر “الله الصمد” را بگویید. پس از آن آیه 34 از سوره نور را قرائت کنید:

“وَلَقَدْ أَنْزَلْنَا إِلَيْكُمْ آيَاتٍ مُبَيِّنَاتٍ وَمَثَلًا مِنَ الَّذِينَ خَلَوْا مِنْ قَبْلِكُمْ وَمَوْعِظَةً لِلْمُتَّقِينَ”.

سپس آیه 29 سوره فتح را بخوانید:

مُحَمَّدٌ رَسُولُ اللَّهِ ۚ وَالَّذِينَ مَعَهُ أَشِدَّاءُ عَلَى الْكُفَّارِ رُحَمَاءُ بَيْنَهُمْ ۖ تَرَاهُمْ رُكَّعًا سُجَّدًا يَبْتَغُونَ فَضْلًا مِنَ اللَّهِ وَرِضْوَانًا ۖ سِيمَاهُمْ فِي وُجُوهِهِمْ مِنْ أَثَرِ السُّجُودِ ۚ ذَٰلِكَ مَثَلُهُمْ فِي التَّوْرَاةِ ۚ وَمَثَلُهُمْ فِي الْإِنْجِيلِ كَزَرْعٍ أَخْرَجَ شَطْأَهُ فَآزَرَهُ فَاسْتَغْلَظَ فَاسْتَوَىٰ عَلَىٰ سُوقِهِ يُعْجِبُ الزُّرَّاعَ لِيَغِيظَ بِهِمُ الْكُفَّارَ ۗ وَعَدَ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ مِنْهُمْ مَغْفِرَةً وَأَجْرًا عَظِيمًا”.

البته این ختم برای حاجت روایی صرفا باید در امور حلال استفاده شود.


ختم 1001 مرتبه سوره توحید برای حاجت

اگر حاجتی دارید که به دنبال برآورده شدن هر چه سریعتر آن است، ختم 1001 مرتبه به ترتیب زیر توصیه می شود:

صبح روز جمعه غسل کرده و لباس پاکیزه به تن کنید. نیت کرده و دو رکعت نماز حاجت بجا آورید و بدون آنکه حرفی بزنید 70 مرتبه سوره حمد را با نیت خالص بخوانید. پس از آن 100 ذکر صلوات بفرستید و 79 مرتبه سوره الم نشرح را تلاوت کنید. در پاین 1001 مرتبه سوره توحید را خوانده و در آخر 100 مرتبه ذکر صلوات ختم کنید.


ختم سوره توحید برای ازدواج فوری

ختم سوره توحید برای ازدواج از مجربترین ختم ها است. روش این ختم به این ترتیب است که روز پنجشنبه نیت کرده و چهار رکعت نماز به جا آورید و در رکعت اول آن یک مرتبه سوره حمد و 11 مرتبه سوره توحید را بخوانید. در رکعت دوم سوره حمد و 21 مرتبه سوره توحید، در سومین رکعت سوره حمد و 31 مرتبه توحید و در چهارمین رکعت سوره حمد و 41 مرتبه سوره توحید را بخوانید. در پایان نماز 51 بار سوره توحید و 51 بار صلوات بفرستید. پس از آن به سجده رفته و در سجده 100 مرتبه ذکر “یا الله یا الله” را تکرار کنید و حاجت خود را بر زبان آورید، انشاء الله مستجاب گردد.

در مورد مجرب بودن این ختم از پیامبر اکرم (ص) روایت شده است: کسی که این نماز را بخواند و از خداوند بخواهد کوه ها از هم زوال پیدا کنند محقق خواهد شد و دیگر حجابی بین او و پروردگار نمی ماند و اینکه خداوند نسبت به کسی که این نماز را بخواند اما حاجت خود را نطلبد غضب می کند.


ختم سوره توحید برای ازدواج سریع الاجابه

دختر و پسر مجردی که به نیت ازدواج ختم سوره توحید را برمی دارند، باید نیت کرده و 100 مرتبه کلمه “طه” و یک مرتبه سوره “توحید” را بخوانند و دوباره صد مرتبه “طه” را تکرار کرده و یک مرتبه سوره “توحید” را بخوانند و این کار را تا هفت بار تکرار کنند و 17 مرتبه دیگر سوره توحید را تا پایان بخوانند تا خداوند حاجت آنها را برآورده کند.

همچنین ختم 71 مرتبه سوره توحید برای ازدواج با فرد مورد نظر نیز سفارش شده است.

همچنین بخوانید: ختم چهل روزه برای خانه دار شدن

ختم سوره توحید برای حاجت روایی


ختم سوره توحید برای بازگشت معشوق

ختم سوره توحید برای بازگشت معشوق به صورت فوری نیز بسیار سفارش شده است. برای این ختم باید در روز جمعه غسل کرده و لباس پاکیزه ای به تن کنید. دو رکعت نماز به این نیت بجا آورده و بدون آنکه با کسی صحبت کنید 245 مرتبه سوره توحید را بخوانید. این عمل را تا هفت جمعه متوالی تکرار کنید تا موجب بازگشت معشوق شود.


ختم سوره توحید برای ثروت

ختم سوره توحید برای ثروت در کنار کار و تلاش توصیه شده است. برای این ختم در سه شب جمعه هر شب 2 رکعت نماز بخوانید و در هر رکعتی از این نماز ده مرتبه سوره حمد و 11 مرتبه سوره توحید را قرائت کنید و پس از سلام 100 ذکر صلوات بفرستید.


ختم سوره توحید برای محبت

برای جلب نظر شخص مورد نظر ختم سوره توحید برای محبت توصیه می شود. برای این ختم هم در روز جمعه اقدام کرده و غسل کنید. پس از آن نیت کرده و دو رکعت نماز حاجت بخوانید و بعد ذکر صلوات، 245 مرتبه سوره توحید را جهت جلب محبت فرد مورد نظر بخوانید.

همچنین بخوانید: طریقه ختم ذکر یونسیه

سخن آخر

امیدواریم این مطلب از آلامتو با موضوع ختم سوره توحید برای حاجت روایی، ازدواج فوری و سریع الاجابه مورد پسند شما واقع شده باشد.