مجله آلامتو
جذاب ترین عکس های خبری امروز دنیا را در این گزارش می توانید ببینید:

مجله مهر: گزیده تصاویر خبری امروز، رنگ و بوی سیاسی بیشتری دارد. از خشم نمادین معترضان به سیاست های رهبران گروه جی7 در زمینه انرژی گرفته تا شادی پیش از موعد اهالی سوریه برای پیروزی بشار اسد در انتخابات ریاست جمهوری این کشور.داستان دنباله دار انتخابات ریاست جمهوری در افغانستان هم همچنان سوژه مورد علاقه عکاسان خبری است.

جذاب ترین تصاویر خبری رسانه های جهان در روز 14 خرداد را ببینید:

معترضان با ماسکِ رهبران جی-7 در مقابل اتحادیه اروپا در بروکسل (بلژیک) تجمع کردند و نارضایتی خود را از سیاست انرژی آنها ابراز داشتند(اسوشیتد پرس)

یوردی اسمیت از آفریقای جنوبی در مسابقات موج سواری حرفه ای در تاواروا (فیجی) شرکت می‎کند. وی در دور اول با کسب بیشترین امتیاز به قهرمانی رسید (خبرگزاری عکاسی اروپا)

یک ردیف از گوندولا (نوع خاصی قایق) در میدان سَن مارکو در ونیز (ایتالیا) در انتظار توریست‎هاست. (گاردین)

با نزدیک شدن به هفتادمین سالگرد پایان جنگ جهانی دوم، برنامه‎های مختلفی در این زمینه برگزار می شود. در این عکس سه نفر با لباس سربازان آمریکایی، در قبرستان لاکامب (فرانسه) حضور یافته اند. (گتی ایمیجز)

یک پسر بچه، خواهر نوزاد خود را در پاراناکه (فیلیپین) به بغل گرفته است. بسیاری از فیلیپینی ها به دلیل فقر در زیر پل ها سکنی گزیده اند و این خواهر و برادر هم چنین شرایطی را دارند. (کوربیس)

در حالی که نتایج  شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری در سوریه هنوز اعلام نشده، هواداران  بشار اسد در دمشق به پایکوبی می پردازند و او را برنده انتخابات می دانند. (رویترز)

نیروهای امنیتی افغان در حال مراقبت از یکی از برنامه‎های انتخابات ریاست جمهوری توسط عبدالله عبدالله در شهر چاقچاران هستند. انتخابات 24 خرداد برگزار خواهد شد. (خبرگزاری فرانسه)

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید