مجله آلامتو
لابلای تصاویر خبری رسانه ها از اتفاق های روز دنیا، عکس هایی می شود دید که داستان خاصی دارند، یک اتفاق تاریخی را ثبت کرده اند یا حتی نتیجه نگاه خاص عکاس به آن سوژه است.

مجله مهر: انتخاب رسانه ها از دیدنی ترین عکسهای خبری جهان، همیشه جذاب است. گزیده عکس های خبری روز جمعه دنیا  به انتخاب سایت های مختلف خبری، پیش روی شماست.

لارن ویلکرسون، متخصص پرش آزاد در حال تمرین در یک تونل باد در شهر روزمونت (ایالت ایلینویز آمریکا) است. در این تاسیسات پیشرفته، بازدیدکنندگان میتوانند تجربه فوق العاده پرش آزاد را پیدا کنند (گتی ایمیجز)

در شرایطی که بیشتر اخباری که از اوکراین میرسد از ناآرامیها و درگیری است، اما زندگی عادی نیز در جریان است. مرد 83 ساله اوکراینی در نزدیکی رودخانه دنیپر(کیف، اوکراین) در حال ورزش روزانه است (خبرگزاری عکاسی اروپا)

چهار ماه پیش به دنبال درگیری میان معترضان و نیروهای امنیتی کامبوج، 23 نفر دستگیر شدند. یکی از آنها، در حالی که برای اعلام رای با ماشین مخصوص به دادگاه برده میشود، لبخند میزند (گتی ایمیجز)

پُل اسپارپارو –موتورسوار تیم حرفهای یاماها- در دور اول تمرینی مسابقات جایزه بزرگ ایتالیا در پیست موگلو از روی موتور پرت شده است. پُل خوش شانس بود که آسیب جدیای ندید (خبرگزاری فرانسه)

ریچارد گاسکه –تنیسور فرانسوی- تا جایی که توانسته خود را کِش داده تا توپی که کارلوس برلوک (آرژانتینی) فرستاده را در مسابقات رولان گاروس در پاریس جواب دهد (رویترز)

راننده تاکسی در محله قدیمی دهلی (هند) در انتظار نوبت، چُرتی میزند(رویترز(

بدونِ ترس از ارتفاع: کارگران، شیشه محافظ طبقه صد و سوم برجِ ویلیس را در شیکاگو (آمریکا) تعویض میکنند (اسوشیتد پرس(

 در حالی که معمولاً این ساعت اوج شلوغی بود، ولی نیروهای ضد شورش تایلندی تنها افراد حاضر در عکس هستند. پس از کودتای رخ داده، آنها تلاش کردهاند از هر گونه تجمعی در بانکوک جلوگیری کنند(گتی ایمیجز)

مایکل کوخ در دور 19 تور دوچرخه سواری “جیرو دیتالیا” در حالی از کوه بالا میرود که تماشاگران زیادی برای تشویق در دو سمت مسیر قرار دارند(گتی ایمیجز)

 حتی در این کوچه تنگ نیز پسر بچههای نپالی در شهر باکتاپور (نزدیک کاتماندو) فوتبال بازی میکنند(گتی ایمیجز)

سولو کارژالاینن –معروف به مرد خرسی- با یکی از خرسهایش در کوسامو (فنلاند) دیده میشود. این مرد 73 ساله به همراه برادرش ژالو، در آنجا مرکزی را اداره میکند که از 20 خرس قهوهای یتیم نگهداری میکند(بارکرافت مدیا)

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید