به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، گالری های هنری با توجه به تبلیغات های مختلفی که می کنند اما همیشه بازدید کننده های مخصوص به خودشان را داشته اند و افرادی خاص به این گالری ها می روند.

دعوت هنرمندان بزرگ، استفاده از جلوه های ویژه در نمایشگاه و … از جمله کارهایی هستند که بسیاری از صاحبان گالری برای جذب مخاطبان انجام می دهند اما به تازگی یک هنرمند انگلیسی برای جذب مخاطب بیشتر دست به کاری جالب زده است.

جایزه چک سفید امضا بازدید از گالری یک هنرمند

“توماس گرگسون” برای اینکه بتواند افراد زیادی را به نمایشگاه نقاشی اش جذب کند جایزه ویژه ترتیب داده است که به کنجکاوترین بازدید کننده اهداء می شود چرا که باید خود بازدید کننده ها این جایزه را پیدا کنند.

“توماس” یک چک سفید امضا را در نمایشگاه و بین نقاشی های خود پنهان کرده است و از بازدید کننده‌ها خواسته که آن را پیدا کنند. از همین رو آن ها باید با کنجکاوی به دنبال این چک بگردند و سپس مبلغی را تا سقف 12 هزار دلار به عنوان جایزه دریافت کنند.

این هنرمند هدف این کار را جذب مشتریان متفاوت از نقاط مختلف انگلستان بیان کرده است و می گوید این کار باعث می شود آن ها حتی برای دریافت جایزه هم که شده به هنر نزدیکتر شوند و شاید همین نزدیکی باعث علاقه مندی افراد بیشتری به هنرش شود.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید