«عشق»، عنوان آلبوم منتخب خوشنویسی «نجیب الله انوری» از هنرمندان خوشنویس هرات است که به تازگی در افغانستان منتشر شده است.

آلبوم خوشنویسی عشق
در این آلبوم نفیس هنری 12 قطعه اثر خوشنویسی نستعلیق، شکسته نستعلیق و سیاه‌مشق با کیفیت مطلوب توسط انتشارات «آرمان شهر» در هرات منتشر شده است.

آلبوم خوشنویسی عشق
در این آلبوم نفیس، اشعاری از مولانا، حافظ، بیدل دهلوی و محمدحسین شهریار توسط این هنرمند افغان، خوشنویسی شده و مهدی بنایی نیز این مجموعه را تذهیب کرده است.

آلبوم خوشنویسی عشق
آلبوم«عشق» که بر روی کاغذ گلاسه و به صورت تمام رنگی چاپ شده از ظرافت هنری مناسبی برخوردار است و تلاش ناشر برای انتشار آثاری از این دست ستودنی است.

آلبوم خوشنویسی عشق
این مجموعه خوشنویسی که کارهای گرافیکی آن را روح‌الامین امینی انجام داده در شمارگان 1000 نسخه در شهر هرات در غرب افغانستان منتشر شده است.

آلبوم خوشنویسی عشق
نجیب الله انوری، متولد سال 1348 خورشیدی از هنرمندان برجسته خوشنویسی افغانستان و از شاگردان زنده‌یاد «محمد علی عطار هروی» است.

آلبوم خوشنویسی عشق
این هنرمند افغان سال‌های زیادی را در دوران مهاجرت در شهر مشهد به فراگیری آموزش خوشنویسی در انجمن خوشنویسان مشهد زیر نظر اساتید برجسته پرداخت و دوره ممتاز را نیز از همین انجمن بدست آورد؛ وی در حال حاضر ریاست انجمن خوشنویسان شهر هرات را برعهده دارد.

آلبوم خوشنویسی عشق
آلبوم خوشنویسی عشق
 

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید