مجله آلامتو

emma_stone

چندی پیش در خبرها همکاری جونا هیل و اما استون با «شکارچیان ارواح» مطرح شده بود ، اما ظاهراً اما استون از فیلمنامه راضی نبوده است.

اما استون می‌گوید در سومین قسمت مجموعه فیلم کمدی اکشن و ماجراجویانه «شکارچیان ارواح» بازی نخواهد داشت و دعوت بازی در این کمدی اکشن را رد کرده است.

این بازیگر 25 ساله سینما اعلام کرده پس از خواندن فیلم‌نامه، از نوع نقشی که برایش در نظر گرفته شده بود، راضی نبوده است.

استون که چند هفته قبل فیلم نامه را دریافت کرد بود، خیلی سریع آن را مطالعه کرد تا هر چه سریع تر جواب تهیه کنندگان فیلم را بدهد.

اما از شواهد امر پیداست که این فیلم نامه و نوع نقش و کاراکتر و ماجراجویی های وی درآن، نتوانسته نظر او را به خود جلب کند.

به گفته منابع نزدیک به این پروژه، تهیه کنندگان این مجموعه فیلم قدیمی به دنبال آن هستند تا سومین قسمت «شکارچیان ارواح» را برای سی‌امین سالگرد نمایش عمومی قسمت اول آن آماده کنند.

اولین قسمت این کمدی ترسناک و ماجراجویانه هشتم ژولای سال 1994 به روی پرده سینماها رفت. به همین دلیل، سازندگان آن تلاش دارند سومین قسمت آن را در همین تاریخ در سال 2014 اکران عمومی کنند.

این در حالی است که برخی منابع می‌گویند امکان تولید فیلم تا آن زمان امکان‌پذیر نیست و تهیه کنندگان فیلم احتمالاً کلید فیلم‌برداری را در سی‌امین سالگرد اکران عمومی اولین قسمت آن خواهند زد.

در عین حال، عدم موافقت اما استون برای بازی در یکی از نقش های اصلی فیلم هم، می تواند تولید آن را با مشکل رویرو کند.

اما استونشرکت سونی که تهیه کننده این مجموعه فیلم پرفروش است، از چند سال قبل در فکر تولید قسمت سوم آن بوده و مدت‌هاست که بحث تولید این فیلم مطرح است.

خبر عدم حضور اما استون در فیلم، چندمین خبری است که طی یکی دو هفته گذشته درباره این پروژه قدیمی در رسانه‌های گروهی چاپ می‌شود و باعث مطرح شدن دوباره نام آن شده است.

 حدود سه هفته قبل هم اعلام شد اما استون و جونا هیل دو بازیگر جوان سینما به جمع بازیگران قبلی و قدیمی قسمت سوم «شکارچیان ارواح» پیوسته‌اند.

 تهیه کنندگان فیلم این خبر را تائید کردند و گفته ‌شد این دو بازیگر جوان نقش فرزندان چند کاراکتر قدیمی این مجموعه فیلم را بازی خواهند کرد.

دان آرکاد، سیگورنی ویور، هارولد رامیس و ارنی هادسن بازیگران دو قسمت اول و دوم فیلم، در سومین قسمت آن هم دوباره نقش‌های قبلی‌شان را تکرار می‌کنند.

هنوز حضور بیل موری برای قسمت سوم فیلم تائید نشده و مشخص نیست وی با سومین قسمت این مجموعه فیلم همکاری خواهد داشت یا خیر.

شرکت سونی در رابطه با زمان شروع کار فیلم‌برداری «شکارچیان ارواح» صحبتی نکرده و به درستی معلوم نیست چه زمانی کلید فیلم‌برداری آن زده خواهد شد.

به نوشته سایت اینترنتی موویز، فیلم‌نامه فیلم تا به حال چند بار دوباره نویسی شده و آخرین بازنویسی آن مورد تائید تهیه کنندگان و بازیگران اصلی آن قرار گرفته است.

ایوان ریتمن کارگردان سرشناس ژانر کمدی که کارگردانی دو قسمت اول و دوم «شکارچیان ارواح» را انجام داده، برای امر کارگردانی قسمت سوم آن هم پشت دوربین این فیلم قرار خواهد گرفت.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین

۱ دیدگاه

نظر خود را بیان کنید