مجله آلامتو

janفیلم جدید ژان کلود ون دم به نام «به جنگل خوش ‌آمدید» آماده نمایش شد. این فیلم هفتم فوریه ۲۰۱۴ روی پرده سینماهای آمریکای شمالی می‌رود.

این بازیگر ژانر اکشن با فیلم تازه خود وارد دنیای کمدی شده و برای اولین بار فیلمی را در این ژانر بازی کرده است.

در قصه این فیلم کمدی ون دم در نقش یک سرباز قدیمی بازی می‌کند که همراه گروه همکاران خود، راهی یک جزیره دور افتاده و متروکه می‌شود.

در این محل اتفاقاتی برای او و همراهانش رخ می‌دهد که خط اصلی قصه فیلم را به جلو می‌برد و باعث خلق حوادثی کمدی و ماجراجویانه می‌شود.

کارگردانی این کمدی اکشن را راب مولتزر انجام داده است. او این فیلم را براساس فیلم‌نامه‌ای از جف کافمن کارگردانی کرده است.

هزینه تولید فیلم حدود  40 میلیون دلار شده است و تهیه‌کنندگان آن امید زیادی به موفقیت نسبی مالی آن در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکا و بقیه کشورهای جهان دارند.

کمپانی یونیورسال تهیه‌کننده اصلی «به جنگل خوش‌آمدید» است. این کمپانی فیلم خود را با همکاری شرکت فیلم‌سازی سالت کمپانی پروداکشن تهیه کرده است.

به نوشته سایت اینترنتی موویز، به جز ژان کلود ون دم این فیلم هیچ بازیگر مطرح دیگری ندارد و سازندگان آن می گویند این فیلم، قصه محور است.

تماشاگران سینما ون دم را سال قبل در قسمت دوم مجموعه فیلم «بی‌مصرف‌ها» در کنار سیلوستر استالونه و آرنولد شوارزنگر دیدند. این بازیگر بلژیکی تبار سینما، در این فیلم در نقش کاراکتر منفی قصه بازی کرد.

وی تازه از بازی در فیلم «هوای گرم» فارغ شده است. این درام اکشن جنایت کارانه توسط کیت پارمر کارگردانی شده است.

فیلم‌نامه فیلم هم توسط خود پارمر نوشته شده و درباره یک سرقت تلخ و خشونت آمیز از یک بانک است، که وارد مراحل خطرناک و پیش‌بینی نشده‌ای می‌شود.

کسانی که فیلم را دیده‌اند به شباهت‌های آن با دو فیلم «صلاة ظهر» فرد زینه من و «سگ‌های انباری» کوئنتین تارانتینو اشاره می‌کنند.

خود فیلم‌ساز هم گفته درام جنایت کارانه او ادای دینی به تعدادی از آثار کلاسیک سینما و به ویژه ژانر وسترن آن می‌باشد.

ژان کلود ون دم در این فیلم در نقش رئیس گروهی از سارقان حرفه‌ای ظاهر شده، که آخرین سرقت آن ها تبدیل به یک کابوس می‌شود.

این بازیگر در دهه هشتاد میلادی با بازی در اکشن علمی تخیلی و آینده نگرانه «سرباز جهانی» تبدیل به یک بازیگر مطرح ژانر اکشن شد.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید