مجله آلامتو

اما استون

جونا هیل کمدین جوان سینما و اما استون بازیگران تازه‌ای هستند که قرار است دو نقش مهم این فیلم را بازی کنند.

شرکت سونی با تأیید این خبر اعلام کرد که چراغ سبز تولید این قسمت از فیلم را صادر کرده و به زودی کار تولید این کمدی اکشن ترسناک شروع می‌شود.

این در حالی است که بحث تولید سومین قسمت این فیلم پرفروش دهه هشتاد میلادی، چند سال است که مطرح شده ولی خبری از تولید آن نیست.

رسانه‌های گروهی می‌نویسند آخرین بازی که خبری در ارتباط با «شکارچیان ارواح 3» شنیده شد، ماه فوریه گذشته بود و پس از آن فیلم در سکوت کامل خبری فرو رفت.

گفته می‌شود جونا هیل در فیلم در نقش کاراکتر جرمی بازی خواهد کرد و اما استون برای بازی در نقش کاراکتری به نام آنا انتخاب شده است.

بر اساس شنیده‌ها، قصه قسمت سوم «شکارچیان ارواح» با چند کاراکتر تازه به یک سری ماجراجویی‌های جدید روی می‌آورد.

جونا هیلکاراکترهای جرمی و آنا کسانی هستند که زیر نظر کاراکتر دان آرکاد بازیگر اصلی قسمت‌های قبلی این مجموعه فیلم، تعلیم دیده‌اند.

شنیده می‌شود این دو کاراکتر، فرزند دو کاراکتر قدیمی این مجموعه فیلم هستند که در کنار والدین ماجراجوی خود، به مقابله با ارواح و اشباحی می‌پردازند که زندگی اهالی شهر نیویورک را با مشکلات روبه‌رو کرده‌اند.

دان آرکاد، سیگورنی ویور، هارولد رامیس و ارنی هادسن از دو قسمت قبلی فیلم، در نقش‌های اصلی قسمت تازه آن را بازی می‌کنند.

اما هنوز معلوم نیست بیل موری یکی از سه بازیگر اصلی قسمت‌های قبلی، نقش خود را در سومین قسمت فیلم هم تکرار خواهد کرد یا خیر. وی برای بازی در فیلم هنوز اعلام آمادگی نکرده است.

دان آرکاد ماه آوریل اعلام کرد اگر بیل موری قصد داشته باشد در «شکارچیان ارواح 3» بازی کند، او و همکارانش به گرمی از وی استقبال خواهند کرد.

ایوان ریتمن کارگردان اصلی این کمدی اکشن ماجراجویانه، امر کارگردانی سومین قسمت آن را هم به عهده دارد. فیلم‌نامه فیلم جین استاپینسکی و لی آیزنبرگ نوشته‌اند.

به نوشته سایت اینترنتی موویز، ایتن کوهن قرار است این فیلم‌نامه را دوباره‌نویسی کند. با آن که او دو سال قبل قرارداد مربوط به این کار را امضا کرد، ولی هنوز کار خود را شروع نکرده است.

آنا فاریس هم از بازیگران جوانی است که با قسمت جدید فیلم همکاری خواهد داشت. خبر همکاری او با این پروژه سال قبل اعلام شد.

منابع نزدیک به «شکارچیان ارواح 3» می‌گویند به احتمال زیاد کلید فیلم‌برداری آن برای ماه آوریل سال 2014 زده خواهد شد.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید