استفن امیلبازیگر مجموعه موفق و پربیننده تلویزیونی «کمان»، خبرمذاکره با مسئولان شرکت فیلم‌سازی دی سی کامیکز را تائید کرده و گفته این مذاکره ادامه دارد.

امیل تا قبل از این در هیچ فیلم سینمایی بازی نداشته و «لیگ عدالت» اولین فیلم سینمایی وی روی پرده سینما به حساب می آید. اما او شهرت زیادی در بین تماشاگران تلوزیونی دارد.

از قرار معلوم، تهیه کنندگان این فیلم ابرقهرمانانه و کمیک استریپی به دلیل همین محبوبیت است که قصد دارند یکی از نقش‌های مهم و اصلی آن را به استفن امیل بدهند.

هنوز معلوم نیست استفن امیل نقش کدام یک از کاراکترهای اصلی «لیگ عدالت» را بازی خواهد کرد. این فیلم حدود شش کاراکتر اصلی ابرقهرمان دارد.

این در حالی است که مسئولان کمپانی برادران وارنر که فیلم را با همکاری شرکت دی‌سی کامیکز تهیه می‌کنند، هنوز بازیگران اصلی آن را انتخاب و معرفی نکرده‌اند.

به نوشته سایت اینترنتی ددلاین، بحث تولید این اکشن ابرقهرمانانه بیش از یک سال است که مطرح شده و هنوز معلوم نیست چه زمانی وارد مرحله تولید خواهد شد.

تهیه کنندگان فیلم گفته‌اند قصد دارند آن را برای نمایش عمومی در اواسط فصل تابستان سال 2015 آماده کنند. به همین خاطر، پیش‌بینی می‌شود کلید فیلم‌برداری آن زودتر از فصل تابستان سال آینده میلادی زده نشود.

در همین رابطه است که تحلیل‌گران و اهل فن می‌گویند کمپانی برادران وارنر و شرکت دی‌سی‌کامیکز، عجله‌ای برای انتخاب و معرفی بازیگران «لیگ عدالت» را ندارند.

خبرهای رسیده از داخل کمپانی برادران وارنر حکایت از آن می‌کند که نام کارگردان فیلم اوایل سال جدید میلادی اعلام خواهد شد.

«لیگ عدالت» با یک هزینه تولید 90 میلیون دلاری تهیه خواهد شد. فیلم‌نامه فیلم را دیوید اس گویر نوشته و قرار است آن را دوباره نویسی کند.

خط اصلی قصه «لیگ عدالت» درباره گروهی از بزرگترین ابر قهرمانان قصه‌های کمیک استریپی است که در گروهی با نام لیگ عدالت جمع شده‌اند و بر علیه تهدیدات مختلف علیه کره زمین و مردمان آن مبارزه می‌کنند.

استفن امیل کار بازیگری را از سال 2004 شروع کرد. اولین کار تلویزیونی او «افسانه‌ها» بود که وی در آن در نقش یکی از کاراکترهای مکمل قصه بازی کرد.

در طول سال‌های گذشته امیل بازیگر بیش از 27 فیلم سینمایی تلویزیونی و مجموعه‌های پر بیننده بوده و چندبار دعوت به بازی در فیلم‌های سینمایی شده است.

از کارهای مهم تلویزیونی او در سال‌های اخیر می‌توان به «سرزمین قلب/هارت لند»، «تمرین خصوصی» و «ترسی فراگمنت» اشاره کرد.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید