مجله آلامتو

24قرار است «کیفر ساترلند» 43 ساله نقش مقابل کیت‌ هارینگتن را در این فیلم -که به شیوه سه بعدی ساخته می‌شود- بازی کند.

فیلم نامه «پمپی» را لی باچلر با همکاری سه فیلم‌نامه نویس دیگر نوشته و ساترلند می گوید قصه آن دارای یک کاراکتر منفی و خبیث بسیار خوب است.

به گفته وی: «این شخصیت منفی، از پرداخت بسیار خوبی برخوردار است و به باور من، تبدیل به یکی از کاراکترهای مطرح سینمایی در سال آینده خواهد شد.»

منابع نزدیک به پروژه می‌گویند، همین نکته باعث جذب کیفر ساترلند به بازی در این نقش ویژه و منحصر به فرد شده است.

قصه فوق در یک تاریخ دور و در زمانی اتفاق می‌افتد که شهر پمپی به دلیل آتش نشان بزرگ و معروف قدیمی خود، در دل آتش و مرگ قرار گرفت.

شخصیت اصلی قصه فیلم میلو (کیت هارینگتن) یک برده است. او در آرزوی آزاد شدن خود است و قصد ازدواج با دختر ارباب خود را دارد.

اما میلو نمی‌داند که دختر ارباب قرار است با یک سناتور فاسد سنای رم باستان ازدواج کند. نقش این مسئول سیاسی فاسد را کیفر ساترلند در فیلم بازی خواهد کرد.

پل دبلیو اس آندرسن کارگردان این فیلم پرخرج سینمایی است. قرار است بخش مهمی از صحنه‌های «پمپی» در کشور ایتالیا و لوکیشن‌های قدیمی آن فیلمبرداری شود.

فیلم‌برداری این اکشن تاریخی، همین روزها در شهر تورنتوی کانادا کلید زده می‌شود و پس از دو هفته فیلم‌برداری، گروه سازنده راهی ایتالیا خواهند شد.

کیفر ساترلند هم‌اکنون مجموعه پلیسی درام «لمس» را روی آنتن تلویزیون دارد. او بازیگر نقش منفی چند فیلم سینمایی (و از جمله «اتاقک تلفن» و «چشم در برابر چشم») بوده است.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

۱ دیدگاه

نظر خود را بیان کنید