یکی از آرزوهای افراد خصوصا جوانان و نوجوانان داشتن چشمانی زیبا و رنگی است. در کشورهای شرقی افراد چشم رنگی به دلیل تمایزشان بیشتر مورد توجه فیلم سازان و آژانس های تبلیغاتی قرار می گیرند و حتی در یافتن همسر دلخواهشان هم موفق تر هستند.

بسیاری از افراد تصور می کنند که افرادی که رنگ چشم شان روشن است مثل افراد چشم آبی و چشم سبز  به علت وجود رنگهای آبی و یا سبز در عنبیه آنهاست.در صورتی که چنین رنگهایی در عنبیه وجود ندارند. در واقع میزان تولید ملانین بعد از 2 ماهگی موجب تغییر رنگ چشم و تعیین چشم رنگی بودن و یا تیره بودن رنگ آن می شود.

رنگ چشم

افراد چشم آبی میزان تولید ملانین یا همان رنگدانه ها در چشم شان کمتر است و افرادی که رنگ چشم های قهوه ای و یا مشکی دارند مقدار ملانین در لایه خارجی عنبیه آنها به میزان بیشتری تولید می شود .

همچنین کمتر از 2% مردم جهان افراد چشم سبز و یا رنگهای نادر دیگر هستند.چشم زیبا آنها محصول تولید ملانین به شکل و مقدار ویژه است .

در واقع بازتاب برخورد نور به سطح عنبیه ماست که رنگ چشم ما را مشخص می کند.

عمل تغییر رنگ چشم

برای تغییر عمده و کلی در رنگ چشم (عنبیه) تنها راه در حال حاضر سپردن عنبیه به دست جراحان و  تغییر رنگ چشم با جراحی می باشد.

اخیرا تعدادی از پزشکان آمریکایی این عمل را برای مردمی در آمریکای جنوبی انجام دادند و نتایج هم تقریبا بیشتر موفقیت آمیز بود.اما هنوز این عمل مورد تایید وزارت بهداشت آمریکا نیست و خطرات زیادی دارد.

تغییر رنگ چشم به صورت طبیعی

اما راه های طبیعی و سالمی هم هستند که اگرچه به میزان عمل جراحی قدرت تغییر رنگ چشم ما را ندارند اما به راحتی تغییرات مشهودی را در رنگ چشم ما ایجاد می کنند.

این تغییر تنها از درون خودمان و با استفاده از قدرت ضمیر یا همان مغز ناخودآگاهمان ممکن است. تغییر رنگ چشم با فایلهای هیپنوتیزم روشی است که در پروسه ای کوتاه بدون هیچگونه عوارضی رنگ چشمان شما را آرام آرام به میزان 30 الی 40 درصد روشن تر می کند . استفاده از فایلهای هیپنوتیزم برخلاف روشهای هیپنوتیزم شناخته شده احتیاجی به خارج شدن از هوشیاری طبیعی و عادی ندارد.

تنها کاری که شما انجام می دهید این است که خود را در محیطی که این فایلها در حال پخش هستند قرار می دهید تا دستورات این هیپنوتیزم که تنها برای ضمیر ناخودآگاه قابل شنیدن هستند الگوی مغزی تولید ملانین در عنبیه را که توسط ژنتیک برنامه ریزی شده تحت تاثیر قرار دهد.

کاربردهای دیگر هیپنوتیزم

استفاده از این فایلها برای تغییرات ذهنی و روانی هم بسیار موثر است و  برای مردم عادی هم شناخته شده تر می باشد.

برای مثال هیپنوتیزم هایی که برای مدیتیشن و آرامش طراحی شده اند تسهیل کننده بزرگی برای آرامش ذهن و رهایی از تنش هستند.

از آنجاییکه این فایلها  اثرگذاری مستقیم بر روی ضمیر ناخودآگاه ما دارند به نوعی تلقین کننده قوی ای هستند که بدن چاره ای جز پیاده سازی دستورات آنها ندارد. بنابراین قدرت بسیار زیادی در رهاسازی عضلات و آرامش ذهن دارند و با استفاده از این فایلها مدیتیشن و آرامش اعصاب شما بسیار عمیقتر و لذت بخش تر خواهد بود.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

9 دیدگاه

 1. من چشام قهوه ای پررنگ بودن ولی با تلقین و سابلیمینال هایی ک خودم درستشون کردم تونستم ب شکل قابل ملاحظه ای چشامو ب طوسی روشن و براق تغییر بدم و هنوزم در ادامه هستم ک کاملا طوسی شه

 2. من چشمام مشکیه و در تضاد با پوستم که سفیده واقعا چهره خوبی از من ساخته از خودتون و همون چیزی که هستین همیشه راضی باشین وقتی خوتونو همونجور که هستین دوست بدارین بقیه هم بهتون احترام می زارن و دوستتون خواهند داشت

 3. amin lotfi در

  چشم قهوه ای و مشکی خیلی زیباس و ابلهانس که بفکر تغییر رنگ باشیم ممنون از سایت خوبتون

 4. اروشا در

  مرسی واقعا ولی میشه راهنمایی کنید که فایل های هیپنوتیزم رو چطوری به دست بیاریم ؟
  بازم ممنونم من چشام قهوه ایه دوست دارم روشن تر بشه ممنون

 5. تنهایی لیلا در

  چشمای من عسلیه اما بعضی وقتا تیره تر میشه ولی وقتی نور به چشام بخوره رنگش از عسلی هم روشن تر میشه با این باز دوس داشتم چشام ابی یا سبز بود رنگ چشای مامانم سبزه نمیدونم چرا من و خواهرام هیچ کدوممون به مامانمون نرفتیم.

 6. ببین سمانه خانم خلقت هر کسی به دسته خداست و این که شما به کسیا که دنبال دخترا چشم رنگی میرن توهین میکنین اصن درست نیست
  یهنی چش من که ابیه برا هوسه نه خلقت خدادادیه

 7. صبرکن میام در

  بنظر من که چشم قهوه ای و مشکی خیلی زیباس و ابلهانس که بفکر تغییر رنگ باشیم..همیشه از چشم رنگیا وحشت داشتم

  • سمانه در

   خیلی ممنون عالی گفتید بله قشنگ ترین رنگ مشکی سلطان رنگ هاست بعد قهوه یی به نظر من هوس بازا دنبال دخترای چشم رنگی میگردن و به اونا میگن چشم قشنگ. دختر مو زرد اسکلت با چشم رنگی تصور پسرهای ایرونی از زن زندگیه ههههههههههههه
   چشمای من مشکیه عشقم قهوه یی پررنگ

نظر خود را بیان کنید