تاریخ دقیق روز جهانی کارگران مزرعه در تقویم سال 1402 چه روزی است؟


تاریخ دقیق روز جهانی کارگران مزرعه در تقویم سال 1401 چه روزی است؟

تاریخ دقیق روز جهانی کارگران مزرعه در تقویم سال 1402 چه روزی است؟

روز کارگران مزرعه هر سال در ۱۱ ژوئن ۲۰۲۲ جشن گرفته می شود. حرفه کشاورزی حدود 12000 سال پیش با اهلی کردن دام آغاز شد، زیرا شکارچیان ، گردآورنده ها ساکن شدند و شروع به کاشت غذای خود کردند. به طور خلاصه، کشاورزی یکی از قدیمی ترین مشاغل موجود است. پس بیایید لحظه ای به همه کشاورزانی که خستگی ناپذیر برای تغذیه ما در طول سال کار می کنند، عشق ببخشیم. روز کشاورز در ایالات متحده هر سال در ۱۱ ژوئن برگزار می شود. کشورهای دیگر این تعطیلات را در روزهای مختلف جشن می گیرند، هند و پاکستان جشن های بزرگی را در ماه دسامبر برگزار می کنند. در ادامه تاریخ دقیق روز جهانی کارگران مزرعه را در تقویم شمسی، میلادی و قمری ارائه داده ایم.


تاریخ دقیق روز جهانی کارگران مزرعه در تقویم شمسی:

تاریخ دقیق روز جهانی کارگران مزرعه سال 1402 در تقویم شمسی مصادف است با:

یکشنبه، ۲۱ خرداد ۱۴۰۲
۱۴۰۲/۰۳/۲۱


تاریخ دقیق روز جهانی کارگران مزرعه در تقویم میلادی:

تاریخ دقیق روز جهانی کارگران مزرعه سال 2023 در تقویم میلادی مصادف است با:

Sunday, June 11, 2023
2023-06-11


تاریخ دقیق روز جهانی کارگران مزرعه در تقویم قمری:

تاریخ دقیق روز جهانی کارگران مزرعه سال 1402 در تقویم قمری مصادف است با:

الأحد‬، ٢٢ ذوالقعده ١٤٤٤
۱۴۴۴/۱۱/۲۲

روز جهانی کارگران مزرعه به تاریخ شمسی 


تاریخچه روز جهانی کارگران مزرعه

کشاورزی یکی از قدیمی ترین و حیاتی ترین حرفه های جهان است. کشاورزان یکی از بیشترین مشارکت کنندگان در رشد اقتصادی باقی مانده اند، در حالی که به طور مداوم به مردمی که به کالاهای خود متکی هستند غذا می دهند. روز ملی کشاورزان که در ابتدا به عنوان روز کشاورز قدیم نامیده می شد، برای جشن گرفتن زحمتی که کشاورزان برای کشت محصولات خود انجام می دادند، کشت می شد. تاریخ 12 اکتبر در پایان دوره برداشت سنتی به زمین آمد و به کشاورزان اجازه می داد در جشن ها شرکت کنند، جشن هایی که گاهی ممکن است تمام ماه طول بکشد.


نحوه گرامیداشت روز جهانی کارگران مزرعه

در حالی که تشکر از یک کشاورز یکی از راه‌های جشن گرفتن این روز است، این فرصت‌ها را در نظر بگیرید تا در مورد کشاورزی بیشتر بدانید. در مورد تمام غذاهایی که مصرف می کنید بیشتر بدانید. در جشنواره های شهرهای کوچک شرکت کنید. اینها اغلب غذا و فرهنگ زندگی مزرعه را به نمایش می گذارند. با حمایت از جشنواره ها، از کشاورز و جوامع آنها نیز حمایت می کنید. میوه و سبزیجات را از بازار کشاورز بخرید. یکی دیگر از راه های حمایت از کشاورزان محلی، سرمایه گذاری در کشاورزی تعاونی است. وقتی حمایت خود را از کشاورزان خود نشان می دهید، از جامعه خود نیز حمایت می کنید.

همچنین بخوانید: تاریخ دقیق روز جهانی کارگر کی و چه روزی است؟

نحوه گرامیداشت روز جهانی کارگران مزرعه 


 متن تبریک روز جهانی کارگران مزرعه

پدرم کارگر است

به مزرعه می آید

با آخرین ستاره از آسمان صبح

و باز می گردد

با اولین ستاره در آسمان شب

پدرم خورشید است …


☀ فال روزانه بر اساس ماه تولد