تاریخ دقیق روز جهانی بدون بچه [فرزند] در سال 1401 کی و چه روزی است؟


تاریخ دقیق روز جهانی بدون بچه [فرزند] در سال 1401 کی و چه روزی است؟

روز جهانی بدون بچه

روز جهانی بدون کودکان هر سال در 1 آگوست برگزار می شود. در این روز، حمایت خود را نشان دهید و به کسانی که با کمال میل زندگی بدون کودک را انتخاب می کنند، احترام بگذارید. تربیت فرزندان یک زندگی پر ارزش است. به نظر می رسد داشتن خانواده گام بزرگ بعدی در جستجوی ما در بزرگسالی است. با این حال، برخی ترجیح می دهند بدون فرزند بمانند. این روز خاص که در ابتدا به عنوان روز غیر والدین شناخته می شد، به ما یادآوری می کند که بچه دار شدن باید یک انتخاب باشد، نه یک انتظار. اغلب اوقات، افرادی که بچه دار نشدن را انتخاب می کنند، حتی از سوی اعضای خانواده با تمسخر مواجه می شوند. در ادامه تاریخ دقیق روز جهانی بدون بچه [فرزند] را در تقویم شمسی، میلادی و قمری ارائه داده ایم.


تاریخ روز جهانی بدون بچه [فرزند] در سال 1401 کی و چه روزی است؟

تاریخ دقیق روز جهانی بدون بچه [فرزند]در تقویم شمسی:

تاریخ دقیق روز جهانی بدون بچه [فرزند] 1401 در تقویم شمسی مصادف است با:

دوشنبه، ۱۰ مرداد ۱۴۰۱
۱۴۰۱/۰۵/۱۰


تاریخ دقیق روز جهانی بدون بچه [فرزند] در تقویم میلادی:

تاریخ دقیق روز جهانی بدون بچه [فرزند] در تقویم میلادی سال 2022 مصادف است با:

Monday, August 1, 2022
2022-08-01


تاریخ دقیق روز جهانی بدون بچه [فرزند] در تقویم قمری:

تاریخ دقیق روز جهانی بدون بچه [فرزند] در تقویم قمری سال 1401 مصادف است با:

الاثنین‬، ٣ محرم ١٤٤٤
۱۴۴۴/۰۱/۰۳

چگونه روز جهانی روز جهانی بدون بچه [فرزند] را جشن بگیریم ؟


چگونه روز جهانی بدون بچه [فرزند] را جشن بگیریم؟

دوستان بدون فرزند خود را با تشویق آنها به ادامه زندگی که انتخاب می کنند، خوشحال کنید. یا اگر می‌خواهید همه چیز را ساده نگه دارید، یک تبریک برای دوست های بدون فرزندتان بفرستید و به آنها بگویید که چقدر آنها را تحسین می‌کنید.  شاید بچه نداشتن به حساب خودخواهی بشر گذاشته شود اما طرفداران این شیوه زندگی برعکس تصور عمومی معتقدند آنها دارند بچه نداشتن نوعی از خودگذشتگی است. چون غریزه بچه دار شدن، در ذات خود، یکی از خودخواه ترین رفتارهای بشری است. این « حرکت اجتماعی» می خواهد نشان دهند که سبک زندگی بدون بچه، شیوه مناسبی از زندگی می تواند باشد.

همچنین بخوانید: همسر مناسب شما متولد چه ماهی است؟

تاریخچه روز جهانی بدون بچه [فرزند]


تاریخچه روز جهانی بدون بچه [فرزند]

تحقیقات نشان می دهد که روز جهانی بدون کودکان در سال 1972 توسط الن پیک و شرلی رادل به نمایندگی از سازمان ملی غیر والدین آغاز شد. از آن زمان، این سازمان همچنان یک سیستم حمایتی حیاتی برای بزرگسالان بدون فرزند در سراسر جهان است. بدون شک ثابت کردن در طول سالیان، زندگی بدون فرزند یک زندگی پر است. این روز بر حمایت از زوج‌هایی تاکید دارد که به خاطر بچه دار نشدن اختیاری، مورد انتقاد، سرزنش و تمسخر قرار گرفته اند. بعضی از زوج‌ها با تصمیم خود می‌خواهند بچه دار نشوند و این مسئله نباید به عنوان یک ضعف و ناتوانی برای آن‌ها شمرده شود. بر خلاف تصور عموم که بچه دار نشدن نوعی خودخواهی محسوب میشود، طرفداران این سبک معتقدند بچه نداشتن نوعی از خودگذشتگی است. چون غریزه بچه دار شدن، در ذات خود، یکی از خودخواه‌ترین رفتار‌های بشری است. بنابراین این روز روزی است که به ما یاد آوری میکند که فرزند نداشتن نوعی مشکل نیست بلکه ممکن است برخی از زوجین خودشان این انتخاب را بکنند که حاصل ازدواج و زندگی مشترکشان فرزندی نباشد. بنابراین در این روز به خاطر بیاوریم که با کلام و یا رفترمان افرادی را که فرزند ندارند و به خواسته خودشان بچه دار نمی شوند را آزار ندهیم.


☀ فال روزانه بر اساس ماه تولد