مجله آلامتو

براد پیت معتقد است که بازیگران هالیوود دیگر نباید انتظار داشته باشند که حقوقهای چند میلیون دلاری دریافت کنند.

این بازیگر ۴۸ ساله تاکید کرد که بخاطر بحرانهای اقتصادی موجود در سراسر جهان ، در حال حاضر هالیوود آنقدر پول ندارد که بتواند به بازیگران مشهورش پولهای هنگفت بپردازد و بازیگران طراز اول هالیوود که همیشه حقوقهای کلان دریافت می کردند باید به وضعیت اقتصادی جدید عادت کنند.

وقتی خبرنگار بی بی سی از براد پیت سئوال کرد که آیا ستاره های مشهور هالیوود می توانند انتظار داشته باشند که برای هر فیلم ۱۰ میلیون دلار دریافت کنند ، این بازیگر مطرح هالیوود پاسخ داد:” آن دوران دیگر به پایان رسیده است.پرداخت این ارقام دیگر عملی نیست … این روزها این نوع قراردادها دیگر در هالیوود جایی ندارد…..”

اگرچه حقوقها و درآمدها در دنیای هالیوود افت کرده است اما براد پیت معتقد است این روزها از روزهای خوبی برای هالیوود است.

ستاره فیلم ” آنها را با ملایمت بکش” که همسرش آنجلینا جولی یکی از موفق ترین بازیگران جهان است تاکید کرد که وجود مشکلات مالی در هالیوود می تواند باعث رشد و پیشرفت صنعت سینما شود.

او در این باره گفت:”روزهای واقعا” خوبی است. بسیاری از استودیوهای فیلمسازی درگیر مشکلات مالی هستند بنا براین بیشتر روی فیلمهای بزرگ که مطمئن هستند خوب فروش می کنند سرمایه گذاری می کنند.همین موضوع باعث می شود که عرصه فعالیت و فضای خالی لازم برای فیمسازان و بازیگران جوانی که واقعا” جالب و سرگرم کننده هستند باز شود.”

مجله فوربس در ماه ژوئیه ، اسامی پردرآمدترین بازیگران جهان را منتشر کرد و میزان درآمد براد پیت در سال گذشته را ۲۵ میلیون دلار اعلام کرد.

در حالیکه تام کروز با درآمد ۷۵ میلیون دلار در صدر فهرست پردرآمدترین بازیگران مرد قرار گرفت.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید