اسپانیا علاوه بر جاذبه های توریستی تاریخی فراوانی که دارد کشوری است که به داشتن سواحل و جزایر شگفت انگیز و رویایی معروف است.

به گزارش آلامتو و به نقل از الی گشت؛ اسپانیا یکی از زیباترین جزیره های اروپا را دارد، محبوب ترین جزایر اسپانیایی به طور مساوی بین جزایر بالئاری و جزایر قناری تقسیم شده اند و همه آن ها به خاطر آب زلال و گرم و سواحل بکر خود خاص و منحصر بفرد هستند، این جزایر آنقدر بکر و زیباست که همه کسانی را که به دنبال زیبایی های خاصی در طبیعت به این محل آمده اند را راضی می کند، با ما همراه باشید می خواهیم به جزایر اسپانیا سفر کنیم و با آن ها بیشتر آشنا شویم.

مقاله مرتبط: زیباترین سواحل اسپانیا

جزیره مایورکا

مایورکا بزرگ ترین جزایر اسپانیا است و سواحل جنوبی آن جایی است که گردشگران معمولا به آنجا می روند اما قسمت های شمالی آن هم مناظر زیبایی دارد، منطقه آلکودیا تفریحگاه های ساحلی زیادی دارد که بیشتر مناسب کسانی است که خانوادگی به این محل می آیند، می توانید در مسیرهای دوچرخه سواری زیبایی که در کنار صخره ها و کوه ها وجو دارد دوچرخه سواری کرده و طبیعت را از نزدیک لمس کنید، جشنواره های موسیقی سالیانه در ساحل شرقی و سواحل کوچک تر و زمین گلف برگزار می شود، شهرهای کوچک کوهستانی و کلیساهای کوچک و زیبایی که در گوشه و کنار آن ها پنهان هستند خیلی جذاب هستند و با مناظر و چشم اندازهای زیبای جزیره احاطه شده اند.

جزیره لا پالما

جزیره لاپارما نزدیک ترین جزیره به جزایر قناری مراکش است و به سمت تنریف، فرودگاه و کشتی دارد، این جزیره مناظر زیبا و مسیرهای مناسبی برای تورهای پیاده روی دارد، بزرگ ترین دهانه آتش فشان جهان در مرکز این جزیره قرار دارد و مسیرهای بسیار دیگری هم به سمت کوه های آتشفشان و جنگل ها دارد.

جزیره تنریف

تنریف بزرگ ترین جزیره جزایر قناری و یکی از محبوب ترین مقاصد ساحلی برای تعطیلات است که رشد و پیشرفت آن برای گردشگری بسیار چشمگیر بوده است، این جزیره برای شیرجه زدن در آب بسیار مناسب است و می توانید در آن ورزش های آبی بسیاری مثل موج سواری و جت اسکی انجام دهید، برای کسانی که عاشق کوه هستند مسیرهای خوش منظره زیبا در کنار صخره های سنگی وجود دارد و برای رفتن به قله کوه هم می توانید سوار تله کابین شوید.

جزیره گران کاناریا

جزیره گران کاناریا یکی از بزرگ ترین شهرهای اسپانیا را دارد، ساحل لاپالماس که در شمال شرقی این جزیره است، یکی از مقاصد گردشگری شلوغ است، این جزیره زیبایی ها و چشم اندازهای زیادی مثل تپه های شنی، کوه ها با مسیرهای دوچرخه سواری، سواحل و دنیای زیر آب زیبایی دارد، در این جزیره صخره های خیلی خوبی برای شیرجه وجود دارد و می توانید در کلاس های گلف و موج سواری شرکت کنید، در مرکز جزیره هم روستاهایی در دل غارها هستند که دیدنشان جذاب است.

تور اسپانیا

جزیره فرمنترا

جزیره فرمترا جزیره ای کوچک است که در جنوب ایبیزا قرار دارد و سواحل سفید زیبای آن طرفداران بسیاری دارد، از ایبیزا می توانید با قایق به این جزیره بروید و از اسپانیا هم هر روز سرویس هایی به طور منظم مسافران را به این جزیره می برد، در بین ماه های جولای تا آگوست این جزیره پر از گردشگر است.

جزیره لانزاروته

در جزیره لانزاروته در سال ۱۷۳۰ فوران آتش فشان اتفاق افتاده که می توانید برای دیدن آن کوه به پارک ملی تیمانفایا بروید این پارک رستورانی دارد که در آنجا گوشت را با حرارت زیر زمین می پزند! موزه وال و دلفین از دیگر جاذبه های این جزیره زیباست.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید