برترین مراکز خرید خیابانی جهان

برترین خیابان های خرید در جهان را بشناسید؛

shopping-center

اگر میخواهید در هنگام گردشگری یا سفرهایتان از خریدهای لوکس لذت ببرید پس باید با برترین مراکز خرید هم آشنا باشید، در این مقاله با ما همراه شوید تا با برترین مراکز خرید خیابانی آشنا شوید.

به گزارش آلامتو و به نقل از الی گشت؛ رفتن به مراکز خرید جزو لذتبخش ترین اوقاتی است که می توان در سفر گذراند.

همه گردشگران از ابتدای سفر در تکاپوی پیدا کردن بهترین مراکز و خیابان های معروف خرید در مقاصد خود هستند. پس در ادامه با بهترین های خرید همراه ما باشید.
در شهرهای بزرگ مد و فشن در دنیا، اغلب خیابان‌هایی برای تمرکز برندها در نظر گرفته شده است که این خیابان‌ها به بهترین خیابان‌های خرید در دنیا تبدیل شده‌اند.

خیابان سرانو، مادرید

کایه سرانو در میان دیگر خیابان‌های معروف خرید در دنیا شهرت کمتری دارد و در ثروتمندترین منطقه‌ی مادرید واقع شده است. این خیابان که یکی از گران‌ترین خیابان‌های اروپا و اسپانیا بوده و میزبان اغلب برندهای بین‌المللی دنیا نیز است.

استروگت، کپنهاگ

این خیابان که بلندترین خیابان پیاده‌روی خرید است، یکی از شگفتی‌های شهری دنیا هم محسوب می‌شود. در کنار مغازه‌های لوکس با قیمت‌های سرسام‌آور، افراد می‌توانند از فروشگاه‌های زنجیره‌ای معمولی هم برای خرید استفاده کنند.

پی.سی. هافسترت، آمستردام

آمستردام شهری عابر پیاده‌پسند که برخی از دوست‌داشتنی‌ترین تجربه‌های خرید را به بازدیدکنندگانش هدیه می‌دهد. بهترین مغازه‌ها در این خیابان کوچک قرار گرفته‌اند، جایی که بهترین و گران‌ترین آپارتمان‌های شهر را هم در خود جای داده است.

گینزا، توکیو

گینزا یک خیابان نیست و یک منطقه‌ی ویژه‌ی خرید است که شامل هشت بلوک می‌شود. اینجا آخرین مد توکیو به نمایش در می‌آید. گینزا را به فروشگاه‌های زنجیره‌ای سطح بالا، مغازه‌های لوکس و ویترین‌های بسیار زیبایش می‌شناسند.

خیابان رودئو درایو، بورلی هیلز

جذاب‌ترین و فریبنده‌ترین منطقه‌ی خرید در دنیا همین رودئو درایو بورلی هیلز است. اینجا همان جایی است که مشاهیر لباس‌های بسیار گران‌قیمت و به روز خود را می‌خرند و با آن‌ها روی فرش قرمز هالیوود می‌روند.

خیابان مونتناپولئونه، میلان

این خیابان بهشت مد بوده و خیابان اصلی در منطقه‌ی خرید یکی از بزرگ‌ترین شهرهای مد دنیا است. تمام طراحان برتر ایتالیایی و غیر ایتالیایی در این خیابان حضور دارند. دفتر مرکزی بسیاری از برندهای برتر دنیا نیز در این خیابان قرار دارد.

خیابان بنهافشتراسی، زوریخ

اطراف این خیابان سه لاینه پر از بوتیک‌های برندهای مشهور دنیا و البته ساعت‌های سویسی است. برای پیاده‌روی بسیار مناسب بوده و یکی ازلوکس‌ترین و مشهورترین شیرینی‌فروشی‌های دنیا با نام کونفیشری اسپرونگلی را در خود جای داده است.

خیابان مونتین، پاریس

این خیابان خانه‌ی لوکس‌ترین بوتیک‌های پاریس است، اینجا همان جایی است که با دیدنش می‌توانید به این واقعیت که پایتخت فرانسه کانون استایل است پی ببرید.

خیابان باند، لندن

این خیابان که از پیکادیلی شروع می‌شود و تا خیابان آکسفورد ادامه دارد، شلوغ‌ترین بلوار اروپا است. در این خیابان گران‌ترین برندهای قاره حضور دارند و اگر توان خرید این محصولات را ندارید می‌توانید حداقل از ویترین‌بینی لذت ببرید. یک مایل آنورتر هم خیابان مد و فشن اسلون واقع شده است.

خیابان پنجم، نیویورک

با اینکه تازگی‌ها با حضور مراکز خریدی چون دیزنی استور، ابرکرامبی، فیچ و H&M از حالت اصیل خود خارج شده است، خیابان پنجم هنوز هم بهترین خیابان مختص خرید نیویورک است.
این خیابان هنوز هم خانه‌ی فروشگاه‌های زنجیره‌ای و بوتیک برندهای مشهور و ویترین‌های حیرت‌انگیز به ویژه در زمان کریسمس است.

shopping-center

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید