در هر فصل باید تغییرات مورد نیاز آن فصل را ایجاد کنید. وقت آن رسیده که رایحه های تابستانی کمی فاصله بگیرید و به دنبال عطرهای پاییزی بگردید. در اینجا تعدادی از بهترین عطرهای پاییزی دنیا برای علاقمندان گلچین شده است.

Tom Ford venetian bergamot

به طور خلاصه و در یک کلام می توان گفت این عطر بسیار تند و غلیظ است. بوی تند چوب و ادویه ترکیب شده با بوی غلیظ گل ها رایحه ای جالب ساخته است. این عطر از بهترین انتخاب های پاییز است و اسپری کردن مقدار اندکی از آن حال و هوای شما را به دشت های سرسبز و خوشبوی ایتالیای سنتی خواهد برد.

Clean Cashmere

به سادگی می توان گفت این عطر رایحه ای کاملاً گرم است و دارای چند رایحه از عطر های تابستانی مورد علاقه اکثریت، مانند یاسمن و گل ابریشم است. اگر به دنبال عطری با بوی گرم و عمیق هستید احتمالاً این انتخاب شماست.

commodity wool

شاید اسمی بهتر از این برای عطری مناسب پاییز و زمستان وجود نداشته باشد. آیا با شنیدن این اسم به یاد پتوی گرم و پشمی زمستان خود یا پولیور گرم و راحتتان نمی افتید؟ این عطر رایحه ای گرم تیره و تاریک دارد و رایحه وانیل در آن کاملاً قابل تشخیص است.

Burberry brit splash

این عطر مناسب هر دوفصل سرما و گرما است. اگر علاقه دارید که عطر تابستانی خود را در روزهای سرد پاییز و زمستان استفاده کنید این عطر مناسب شماست.

Aerin Amber musk

همین دو کلمه عنبر(Amber) و مشک(Musk) کاملاً توضیح می دهند که این عطر چقدر گرم و چقدر آرامش بخش است. البته شیشه این عطر بسیار پرطرفدار است. زیرا خانم ها معتقدند که می توانند آن را به سادگی در کیف خود حمل کنند و هرجایی از آن استفاده کنند.

Dolce & Gabbana vlvet rose

اصطلاحاً می توان گفت این عطر رایحه ای صورتی رنگ دارد. رایحه ای از ترکیب عطر سه نوع رز با رایحه مشک. این عطر از جالب ترین و پیچیده ترین ترکیبات عطر بوده و برای پاییز انتخابی مناسب است.

Daisy Dream by marc jacobs

این عطر مخصوص رویاپردازی است. همانطور که از شیشه آن پیداست هدف از این رایحه رویا پردازی دربارۀ روزهای روشن و آسمان آبی در روزهای دلگیر زمستان است. این عطر از ترکیب بوی توت سیاه و نارگیل و عطر گل ها و میوه ها به وجود آمده و به سادگی می تواند حال و هوای زمستانی شما را تغییر دهد.

برای خرید اینترنتی عطر و ادکلن به فروشگاه اینترنتی (www.dofito.com) مراجعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

1 دیدگاه

نظر خود را بیان کنید