امسال و به خصوص در فصل سرما استفاده از اکلیل، زرق و برق و انواع آرایش های درخشان پر طرفدار شده و در کار بسیاری از طراحان مشهور و موفق دیده می شود. البته که بهترین فرصت برای استفاده از چنین نوع آرایشی همین روزها و هفته های نزدیک کریسمس است. خوشبختانه که برندهای معتبر آرایشی نیز این مد جدید را یاری کرده و از لاک های درخشان گرفته تا عطرهایی که پر از زرق و برق و اکلیل هستند را به بازار عرضه کرده اند. در ادامه چند محصول از بهترین های آرایشی برگزیده شده تا به سادگی بتوانید به یک آرایش براق برسید. برای داشتن بهترین لوازم آرایش به فروشگاه اینترنتی مراجعه فرمایید.

Nails Inc.

تقریباً همه منتظر روزی بودیم که چنین لاک جالبی طراحی شود. این برند لاکی ارائه داده که نامش را دانه های براق برف گذاشته است. به سادگی آن را تکان دهید و روی ناخن ها بزنید و دست های براق و جذاب شما آماده است.

Nails Inc

Tom Ford

تام فورد نوعی ریمل جدید ارائه داده که باعث درخشندگی مژه ها می شود. این ریمل حالتی طلایی رنگ داشته و تمام مژه ها را به رنگ طلایی تبدیل نمی کند بلکه مژه ها را کمی درخشنده و طلایی جلوه می دهد. این ریمل مخصوص طلایی شدن نوک مژه ها یا کمی درخشان تر شدن مژه طراحی شده است.

Tom Ford

Dior

برند دیور شیشه جذابی پر از زرق و برق و اکلیل و رنگ های طلایی درخشنده ارائه داده است که به سادگی می توانید آن را روی هر نوع پوستی استفاده کنید و گفته می شود حتی روی لباس هم قابل استفاده است.

Dior

Burberry

این برندبرای حمایت از این آرایش جدید و پرطرفدار عطر مشهور مای بربری را پر از ذرات درخشان طلایی کرده است. با استفاده از این عطر نه تنها خوشبو خواهید بود بلکه این ذرات درخشنده روی پوستتان دیده خواهند شد.

Burberry

Dolce & Gabbana

برند مشهور دالچه اند گابانا برای کریسمس امسال رژ لبی طلایی ارائه داده که مخصوص براق کردن هر نوع رژ لب دیگری است. با استفاده از آن می توانید به سادگی به رنگ رژ مورد علاقه تان کمی رنگ طلایی اضافه کنید.

Dolce & Gabbana

Lancome

اگر طرفدار ناخن های درخشنده هستید اما می خواهید که ذرات درخشان بزرگ تری روی ناخن هایتان ببینید و ناخن ها جلب توجه کنند برند لنکوم این کار را ساده تر کرده است. این برند تاپ کوت جدیدی ارائه داده که پر از تکه های درخشنده طلایی رنگ و براق است.

Lancome

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید