دکوراسیون حمام

امروز قصد داریم تا با رنگ های سیاه و سفید یک دکوراسیون مدرن و جذاب را به شما نشان دهیم.

رنگ های کلاسیک و ترکیبی برای تزئین کردن عالی هستند چون هرگز از مد نمی افتند. طرح سیاه و سفید در حمام و اتاق های دیگراغلب مورد استفاده قرار می گیرد. اگرچه  به نظر می رسد سیاه و سفید بیش از حد پیش پا افتاده باشد اما این ایده های طراحی ممکن است  نظر شما را در مورد حمام سیاه و سفید تغییر دهد.

از الگو ها استفاده کنید

با استفاده از الگوها می توانید پیچ و تاب غیر معمول به حمام سیاه و سفید اضافه کنید. به شورون، الماس، و طرح های دیگر که اغلب در طراحی داخلی استفاده نمی شود فکر کنید.  سعی کنید حمام خود را با الگوهایی که ممکن است اتاق را بیش از حد شلوغ نشان دهد تزیین نکنید.

ترکیب کردن و تطابق الگوها همچنین می تواند یک طراحی بسیار زیبا بسازد، مراقب باشید ترکیب بسیار زیاد و متفاوت الگو ها باعث می شود حمام زیبا به نظر نرسد.

 از الگوهای کوچک برای تزئین یک حمام کوچک استفده کنید الگوهای بزرگ باعث می شود که حمام کوچکتر به نظر برسد.

استفاده از خطوط عمودی برای سقف، باعث می شود حمام بلندتر به نظر برسد. اگر سیاه و سفید بیش از حد تیره با سلیقه شما جور در نمی آید سنگ مرمر را انتخاب کنید.

وان حمام سیاه

معمولا رنگ سفید به وان حمام می آید، اما شما همچنین می توانید وان هایی به رنگ سیاه نیز پیدا کنید. این یک انتخاب عالی برای طراحی حمام است. شما همچنین می توانید یک سینک سیاه و یا یک دیوار حمام سیاه را امتحان کنید.

طرح های  فلزی

اضافه کردن طرح های فلزی به حمام سیاه و سفید می تواند طرح رنگ بندی کلاسیک را زیبا تر کند و جنبه تجملاتی به طراحی شما بدهد. روشویی ، دستگیره ها، و لوله های حمام به رنگ برنجی و مسی برای استفاده فلز در ترکیب رنگی حمام بسیار مناسب هستند.

در ادامه می توانید از تصاویر زیر برای ایده گرفتن استفاده کنید :

black-white-bathroom-design-ideas-2 black-white-bathroom-design-ideas-1

چیدمان حمام

black-white-bathroom-design-ideas-7 black-white-bathroom-design-ideas-6

دکوراسیون حمام

دکوراسیون کلاسیک برای حمام black-white-bathroom-design-ideas-4 دکوراسیون حمام

ترجمه و تنظیم : تیم ترجمه آلامتو

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

1 دیدگاه

  1. سلام
    تصاویر برای دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی بسیار زیبا و جذاب بود

نظر خود را بیان کنید