مجله آلامتو

در حالی که حدودا شش روزی می شود که نسخه دی.وی.دی «گشت ارشاد» در شبکه نمایش خانگی توزیع شده است دبیر ستاد حمایت و صیانت از محصولات فرهنگی و هنری وزارت ارشاد خبر داده که به دلیل تخلف صورت گرفته در توزیع این فیلم که شامل نماهای سانسورشده هم بوده است تا پایان فردا کلیه نسخه های «گشت ارشاد» از مراکز توزیع در شهر تهران جمع‌آوری می‌شود.

 

در حالی که حدودا شش روزی می شود که نسخه دی.وی.دی «گشت ارشاد» در شبکه نمایش خانگی توزیع شده است سعید جابری انصاری دبیر ستاد حمایت و صیانت از محصولات فرهنگی و هنری وزارت ارشاد به «ایسنا» خبر داده که به دلیل تخلف صورت گرفته در توزیع این فیلم که شامل نماهای سانسورشده هم بوده است تا پایان فردا، 19 شهریورماه کلیه پوسترها و کالاهای فیلم «گشت ارشاد» از مراکز توزیع در شهر تهران جمع‌آوری می‌شود.

انصاری همچنین اضافه کرده که همه نسخه‌های عرضه شده «گشت ارشاد» در شهرستان‌ها نیز در اسرع وقت جمع‌آوری خواهد شد. این اتفاق در حالی می افتد که از همان دوشنبه هفته قبل که زمان توزیع این فیلم در شبکه خانگی بود  بسیاری از سایتهای اینترنتی فایلهای تصویری این فیلم را برای دانلود بارگذاری کردند ضمن اینکه نسخه های کپی غیرقانونی این فیلم نیز با قیمتی یک سوم قیمت نسخه مجاز توسط دستفروشهای سطح شهر به فروش می رسند.
جالب و البته تکان دهنده تر اتفاقی است که توسط یکی از شبکه های ماهواره ای فارسی زبان رخ داده؛ این شبکه «گشت ارشاد» را زودتر از حد تصور روی آنتن برده است.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید