راهنمای سفر به آتن

آتن و جاذبه هایی جهت اکتشاف یونان از میان تاریخ

athens

به گزارش الامتو و به نقل از الی گشت؛ آتن شهری است با تاریخ غنی و جذابیت‌های شگفت انگیز، بنابراین تعجبی ندارد که شهر آتن چرا هر روز محبوب تر می شود و همگی خواهان سفر به آن هستند . پایتخت یونان ، آتن یکی از قدیمی ترین شهرهای شناخته شده بشر و خانه ی بازی های مشهور المپیک است . در سفر شما به آنجا هیچ محدودیتی برای بازدید از جاذبه های تاریخی و سرگرمی های فراوان آن وجود ندارد ، حتی در گرمای یونان .

اکتشاف آتن در تاریخ

آتن مکان های تاریخی بیشماری دارد که در مدت سفر خود به یونان، می توانید از آنها بازدید کنید . یک راه عالی و سریع برای دیدن همه آنها از طریق تورها است . تورهای نصفه روز برای بردن شما از میان ترکیب مدرن و تاریخی آتن همیشه در دسترس است و معمولا تنها در حدود سه ساعت و نیم طول می کشد ، اغلب نیز بر روی مبل های راحت و با راهنمایان با تجربه . اگر مایل به اکتشاف سریع شهر در گروه خودتان هستید استفاده از “سگوی” هم می تواند راه دیگری باشد که این روزها بسیار محبوب شده است .

اتوبوس های دو طبقه هم محبوب و ارزان هستند . بلیط آن را به آسانی خریداری کنید و به محض اینکه بازدیدتان از شهر تمام شد به ایستگاه اولیه خود برگردید . آتن از درون آب حتی زیباتر به نظر می رسد و قایق های کروز جزو جدانشدنی شهر محسوب می شوند . قایق های کروز دارای طیف گسترده ای هستند و ممکن است شما بخواهید تورهای طولانی تر با کوتاهتری را به منظور بازدید از شهر انتخاب کنید . البته اگر هیچ کدام از این موارد مورد دلخواه شما نبود ،با یک پیاده روی ساده به دور شهر، اکثر زیبایی های شهر را به صورت رایگان می توان دید.

چیزهایی که در یونان باید ببینید

آتن میزبان تعدادی از آثار مشهور و محبوب گردشگران است که نباید دیدن آنها را از دست بدهید . سیل گردشگران به سمت آکروپولیس همیشه در جریان است . این مرکز شهر تاریخی به صورت مستحکمی توسط یونایان باستان ساخته شده است و برای چندین هزارسال در مقابل شرایط آب و هوایی پابرجا بوده است . ساختمان ها در یک صخره بیرون زده از دل کوه واقع شده اند و می تواند بعد از ظهر ماجراجویانه ای برایتان رقم بزند .

در نزدیکی آکروپولیس و در فاصله ای نه چندان دور به پارتنون می رسید . این معبد از سال ۴۴۷ قبل از میلاد پابرجاست و به عنوان یکی از معروفترین جاذبه های آتن باقی مانده است . در نهایت قبل از اینکه به خانه بروید باید از معبد زئوس دیدن کنید. این معبد با ستون های عظیم و تزئین شده ساخته شده و یک از دیدنی های بینظیر آتن به شمار می رود که خیلی از گردشگران دیدن آن را از دست می دهند.

درباره شهر آتن بیاموزید

به محض اینکه معماری زیبا و بقایای تاریخی یونان باستان را دیدید ، انتخاب های فوق العاده ای برای فراگیری بیشتر وجود دارند. موزه آکروپولیس می تواند همه چیز را در مورد مرکز قدیمی شهر به شما بگوید و برای کسانی که خواهان به دست آوردن اطلاعات و دانش بیشتری هستند ، موزه معماری ملی دارای هزاران واقعیات بینظیر از ساختمان های یونانیان است.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید