belly

می‌خواهید شکم بزرگ‌تان را کوچک کنید؟ در اینجا تمرینی را برای شما می‌گوییم که تاثیرش شگفت انگیز است. به‌طور میانگین، پدرها 10 کیلو سنگین‌تر از مردهایی هستند که هنوز پدر نشده‌اند، دور کمرشان تقریبا 5 سانتی متر بیشتر است و شکم‌شان تقریبا دو سانتی متر جلوتر است. مد جدید عقیده دارد زن‌ها بیشتر جذب مردهای شکم دار می‌شوند تا مردهای خوش‌هیکلی مانند بردپیت! اما به پدرها توصیه می‌شود این تمرین را انجام داده و آن چند کیلو اضافه را کم کنند.

تمرینات اینتروال با سرعت بالا به این افراد کمک می‌کند تا بدن‌شان را درست و محکم کنند. توجه داشته باشید که این مدل تمرین، یکی از موثرترین متدها برای چربی سوزی شکم است. با انجام منظم این تمرین 20 دقیقه‌ای، سه بار در هفته، می‌توانید چربی بسوزانید، ماهیچه‌های بدون چربی بسازید، تا ساعت‌ها بعد از تمرین هم کالری سوزی داشته باشید و در نهایت شکم‌تان را کوچک کنید.

این برنامه منظم شامل چهار ست 5 دقیقه‌ای می‌باشد، که تمرینات اینتروال هوازی روی تردمیل و تمرینات قدرتی روی زمین، یک در میان انجام می‌شوند. هر تمرین روی زمین را باید 60 ثانیه و تا آخرین حد توان در هر ست انجام دهید.

برای تمرینات روی زمین هم میتوانید از شنا ، کرانچ و دراز و نشست استفاده کنید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید