نماشو

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که چطور شیشه‌های برج‌ها یا ساختمان‌های بلند شیشه‌ای همیشه تمیز هستند؟ اصلاً چطور آن‌ها را تمیز می‌کنند؟ خب در جواب این سوال احتمالاً افرادی را دیده باشید که مانند مرد عنکبوتی از برج‌ها آویزان می‌شوند و آن‌ها را تمیز می‌کنند.

نماشو

 امروز میخواهیم  شما را با افرادی آشنا کنیم که صاحب یکی از سخت‌ترین و خطرناک‌ترین شغل‌های جهان هستند؛ در دنیای امروز که برج‌های بلند و شیشه‌ای اطراف ما را پوشانده‌اند، نماشوها وظیفه تمیز کردن این آسمان‌ خراش‌ها را دارند. آن‌‌ها به وسیله یک طناب از برج‌ها آویزان شده و شیشه‌ها و نما را به حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن تمیز می‌کنند. کاری که قطعا برای افراد آموزش ندیده و کسانی که ترس از ارتفاع دارند، غیر ممکن است. تصور کنید خودتان قرار باشد برای تمیز کردن شیشه واحد پنت هاوس خودتان در بالای یک برج 20  متری، از آسمان آویزان شوید! چه حسی پیدا می‌کنید؟ خب اگر علاقه‌ای به انجام کارهای هیجان انگیز ندارید، احتمالاً وحشت تمام وجودتان را فرا خواهد گرفت.

نماشو

قسمت وحشتناک‌تر این کار این است که تا مدتی پیش برای تمیز کردن نماها از داربست استفاده می‌کردند! اما چند سالی است که در کشورهای پیشرفته جهان این ابزار به دلیل محدودیت‌هایی که ایجاد می‌کند، خطرات و تلف کردن زمان و هزینه حذف شده است.

 در ایران هم مدتی است که شرکت‌هایی برای تمیز کردن شیشه‌های ساختمان و برج‌های بلند، افراد متخصص تربیت می‌کنند که خب تعداد این شرکت‌ها هم رو به افزایش است.  اما انتخاب شرکتی که بهترین خدمات را ارائه بدهد، همیشه کار سختی است.‎

نماشو

 یکی از این شرکت‌های ارائه دهنده خدمات نماشویی، شرکت ارتفاع کاران کرج است که دلیل اصلی پرداختن ما به شغل نماشویی برج‌ها، کیفیت و خدمات بود که در ازای هزینه پایین ارائه می‌دهد و بیش از ده سال است در این حوزه فعالیت می‌کند. (من معتقدم معرفی کسب و کارهایی که محصولات یا خدمات خوبی می‌دهند، باید معرفی شوند تا افراد دیگر هم از کار با آن‌ها لذت ببرند.) شرکت ارتفاع کاران کرج در حوزه نماشویی هر فعالیتی که در ارتفاع ساختمان انجام می‌گیرد را با به روزترین ابزار و بهترین شیوه انجام می‌دهد. با توجه به این که تامین امنیت برای جان افراد نماشو کار ساده‌ای نیست، این شرکت با بالاترین امنیت این خدمات را به شما می‌دهد.

از جمله فعالیت‌های این شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

امتیاز کاربران چرا باید از ارتفاع کاران کرج خدمات بگیریم؟

  • امنیت بالا
  • سرعت بالا
  • هزینه پایین

برای برقراری ارتباط با شرکت ارتفاع کاران کرج می‌توانید با شماره تلفن 09352626307 تماس بگیرید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید