فال ماه تولد فال عشق با اسم حروف ابجد فال تناسب اندام
فال شخصیت شناسی فال گروه خونی فال چای فال شمع
فال عدد شانس فال رنگ شانس فال قهوه فال رنگ چشم
فال سفر فال شغل آینده فال ورق فال شب یلدا

طول عمر

طول عمر یکی از نعمت های خداوند است که طی سالهای اخیر میانگین آن در جامعه ایران سیر صعودی داشته است اما بسیاری از کشورهای دنیا نیز برنامه های زیادی را برای داشتن جمعیتی با سن زیاد و سلامت جسمانی و روحی تدارک دیده اند .

بنا بر آمارهای رسمی منطقه ساردینیا در ایتالیا به ویژه در ناحیه اوگلیاسترا رکوردهای قابل توجهی را در طولانی بودن عمر در اختیار دارد. میانگین این منطقه 22 فرد بیش از صد سال برای هر صد هزار نفر است در حالی که این رکورد در بقیه ایتالیا هشت نفر بالای صد سال برای هر صد هزار نفر است.

همچنین بخوانید: راز عمر طولانی چیست؟

اکنون نیز پس از هفت سال تحقیقات در پنج قاره، گینس تایید کرده که خانواده ملیس یکی از مشهورترین خانواده های موجود در این منطقه، رکورد جهانی طولانی ترین عمر را در اختیار دارد زیرا نه برادر و خواهر عضو این خانواده روی هم 818 سال سن دارند که این رکورد به تایید کتاب رکوردهای گینس رسیده است.

خواهر بزرگ در این خانواده 105 سال دارد . 9 برادر و خواهر در قید حیات در این خانواده، در مجموع 818 سال و 205 روز سن داشتند. مسن ترین عضو این خانواده کنسولاتا است که خود 9 فرزند و 24 نوه ، 25 نبیره و سه ندیده او چهارشنبه 105 سالگی او را جشن خواهند گرفت.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید