رهبری بهتر بودن

بهترین رهبران نوع خاصی از شجاعت را به همراه دارند. آن‌ها شجاعت تحمل، پایداری، مواجهه با مشکلات و تردید‌ها و انتقاد را خواهند داشت. کار و فعالیت شما همیشه در حال پیشرفت است و شما همیشه رشد می‌کنید و شرایط خود را بهبود می‌بخشید. شما نیز می‌توانید در شغل خود بهترین رهبر و مدیر باشید. با استفاده از تمرینات ساده و مداوم اینکار امکان پذیر خواهد بود.

1.صبر و شکیبایی در سختی‌ها را تمرین کنید:

صبر شجاعانه، تمایل و توانایی ایستادگی و مواجهه با عدم قطعیت ، شک و اغلب انتقاد دیگران است.

2.در این دوره باقی بمانید:

این دوره یک زمان بحرانی بین آغاز یک سرمایه‌گذاری جدید و نتایج حاصل از سرمایه‌گذاری قبلی است. در طول این وقفه بیشتر افراد صبرو حوصله خود را از دست می‌دهند. آن‌ها نمی‌توانند این تعلیق را بپذیرند و تحمل کنند. عصبانی می‌شوند و خود را درگیر جنگ و جدل با دیگران می‌نمایند.

3.همانند یک سرمشق رهبری کنید:

یک رهبر واقعی فردی است که محکم باشد و هیچ وقت شکست را قبول نکند. نقاط عطف بسیاری از لحظات کلیدی در تاریخ بشر انقلاب بوده یا به خاطر نبود اعتماد به نفس به یک شکست تبدیل شده است. صبر شجاعانه آزمون مهمی برای یک رهبر موفق است. برای تشویق دیگران، ایجاد اعتماد به نفس، کمک به انجام کارها، باید خودتان سرمشق خوبی باشید.

4.اجازه اشتباهات صادقانه را به تیم بدهید:

شما می‌توانید با تشویق تیم خود برای انجام ریسک حساب شده و اشتباهات صادقانه ، ترس آن‌ها از شکست و نا امیدی را کاهش دهید.

5.تیم خود را تشویق کنید:

تیم خود را با تشویق و تحسین مداوم پر کنید. به تلاش‌های خوب نیز همچون موفقیت‌های بزرگ بها بدهید. یک فضای صمیمی و دوستانه ایجاد کنید که در آن افراد احساس کنند از سرزنش، انتقاد یا هر نوع تنشی در امان هستند.

6.بدون وقفه به کار خود ادامه دهید:

شجاعت را باید در تمامی روزهای کاری خود داشته باشید. اهداف توسعه‌ی شخصی باید تمرین رفتارهایی باشد که به شما کمک می‌کند فردی بدون ترس باشید. بدون وقفه کار خود را ادامه دهید و از هیچ چیزی نترسید.

7.خود را برای سختی‌ها آماده کنید:

خود را برای موارد غیر قابل اجتناب و سختی‌ها آماده کنید.اگر آماده باشید ، در برابر رخ دادن آن شگفت زده و متعجب نخواهید بود.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید