همه ما تا كنون مطالب زیادی درباره هزاران نكته مفید برای حفظ زیبایی خوانده ایم و احتمالا صدها نمونه از محصولات زیبایی را تجربه كرده ایم.

به یاد داشته باشید كه فقط تعداد مشخصی از این نكات و توصیه ها واقعا كاربرد دارند كه هفت مورد از موثرترین آنها در این مطلب عنوان شده است.

 

 

در این مطلب هفت راز مهم درباره حفظ زیبایی مطرح شده كه عبارتند از:

راز اول: آب بنوشید. البته قانون نوشیدن هشت لیوان آب در روز را فراموش كنید اما مطمئن شوید كه حتما هر روز به اندازه نیاز بدنتان آب بنوشید و زیاد تشنه نمانید. اگر به بدن آب كافی نرسد، پوست خشك و كدر می شود.

راز دوم: استفاده از ضد آفتاب یك ضرورت است تا سلامت پوست شما تضمین شود.

راز سوم: مرطوب نگاه داشتن پوست است كه برای این منظور می توانید از لوسیونهای مرطوب كننده استفاده كنید.

راز چهارم: از اهمیت دستها و گردن غافل نشوید و از آنها مانند صورت مراقبت كنید. دستها و گردن خود را خوب بشویید و مرطوب نگه دارید.

راز پنجم: ورزش كنید چون ورزش كردن پوست چهره را درخشان می كند. تحرك بدنی جریان خون را بهبود می بخشد و ظرفیت اكسیژن خون را بالا می برد. این تغییر برای سلامت كل بدن از جمله پوست معجزه می كند.

راز ششم: تغذیه مناسب سرشار از میوه ها، سبزی ها، مقادیر زیادی ویتامین C,A و E داشته باشید چون این ویتامین ها برای سلامت پوست ضروری هستند.

راز هفتم: همواره احساس خوب و مثبتی داشته باشید. برای خودتان كارهایی را انجام دهید كه به شما حس خوبی بدهند اگر لبخند بزنید و شاد باشید به طور طبیعی صورتتان درخشان و زیبا می شود. پس لبخند بزنید و خندان بمانید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید